Przyjaciółki
sezon 8 odc. 95
Występują: | Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska |
---|---|
Reżyseria: | Grzegorz Kuczeriszka |
W skrócie: | Inga przygotowuje Hanię do wyjazdu do Nowego Jorku. Z okazji podróży za ocean organizuje dla niej pożegnalną imprezę. Po przegranej przez Pawła sprawie Anka składa wymówienie w kancelarii. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki, Ingi, Zuzy i Patrycji. Zuza wciąż spotyka się z Jankiem, ale w głębi serca nie może zapomnieć o Jerzym. Wynik biopsji zmieni życie Anki, w którym w międzyczasie pojawi się ceniony adwokat Wiktor Jeleński (Paweł Deląg). Inga próbuje ułożyć sobie życie z Robertem, ale na ich drodze wciąż staje siostra mężczyzny, Wiola. Patrycja boryka się z problemami małżeńskimi. W ich rozwiązaniu raczej nie pomoże przystojny rowerzysta Tomek (Michał Czarnecki).
W tym odcinku
Inga przygotowuje Hanię do wyjazdu do Nowego Jorku. Jest szczęśliwa, ponieważ córka wyjeżdża tylko na 2 tygodnie, a nie, jak chciał Andrzej, na cały rok. Z okazji podróży za ocean organizuje pożegnalną imprezę. Po przegranej przez Pawła sprawie Anka składa wymówienie w kancelarii Wiktora. Zależy jej na tym, by jej były mąż zrozumiał, że nie miała nic wspólnego z machlojkami jej dawnego szefa. Jerzy proponuje Indze wsparcie finansowe. Zuza pojawia się na pożegnalnej imprezie u Ingi. Jest zestresowana, ponieważ wie, że spotka Jerzego. Do salonu Patrycji wpada ładna, młoda dziewczyna, która twierdzi, że spotyka się z Michałem.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Joanna Liszowska
jako Patrycja Kochan -
Małgorzata Socha
jako Inga Gruszewska -
Anita Sokołowska
jako Zuza Markiewicz -
Magdalena Stużyńska
jako Anka Strzelecka
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Beata Pasek scenariusz
-
Grzegorz Kuczeriszka reżyseria
Zobacz także
- Przyjaciółki (294) - serial obyczajowy - dziś, 9 sierpnia 15:00 i 1 późniejsza emisja
- Przyjaciółki (13) - serial obyczajowy - poniedziałek, 11 sierpnia 8:30
- Przyjaciółki (14) - serial obyczajowy - poniedziałek, 11 sierpnia 9:30
- Przyjaciółki (15) - serial obyczajowy - wtorek, 12 sierpnia 8:30
- Przyjaciółki (16) - serial obyczajowy - wtorek, 12 sierpnia 9:30
- Przyjaciółki (17) - serial obyczajowy - środa, 13 sierpnia 8:30
- Przyjaciółki (18) - serial obyczajowy - środa, 13 sierpnia 9:25
- Przyjaciółki (19) - serial obyczajowy - czwartek, 14 sierpnia 8:30
- Przyjaciółki (20) - serial obyczajowy - czwartek, 14 sierpnia 9:30
- Przyjaciółki (295) - serial obyczajowy - sobota, 16 sierpnia 15:00 i 1 późniejsza emisja