Przyjaciółki (102)

Przyjaciółki

sezon 9 odc. 102

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Beata Gościk, Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Przyjaciółki namawiają Patrycję, by upewniła się, czy Michał przekazał gabinet Edycie. Kobieta pokazuje Zuzie i Patrycji akt notarialny. Synowie Anki pytają się o ponowny ślub rodziców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Patrycja jest już pewna, że Edyta nie kłamała o zdradzie Michała. Ela o wszystko obwinia Edytę, która zbałamuciła żonatego mężczyznę, ale także Patrycję, która jej zdaniem wepchnęła własnego męża w ramiona innej. Przyjaciółki namawiają Patrycję, by upewniła się, czy Michał naprawdę przekazał gabinet Edycie. W trakcie spotkania kobieta pokazuje Zuzie i Patrycji akt notarialny poświadczający, że to ona jest teraz właścicielem lokalu. Tymczasem synowie Anki w trakcie śniadania poruszają temat ponownego ślubu rodziców. Julka, znudzona życiem małżeńskim z Czarkiem, wykrzykuje mu w twarz, że jest rozczarowana ich związkiem. Rozgoryczony mężczyzna wyprowadza się z domu. Zuza postanawia pojechać do Nowego Jorku, aby wesprzeć Ingę. Przyjaciółki podejrzewają, że tak naprawdę chce się ona spotkać z Jerzym, który przyjechał w odwiedziny do córki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także