Program TV

CZWARTEK 22.11
23:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Marley i ja
od 21:50komedia
zdjęcieNa sygnale: Nieprawda (207)
23:55serial fabularno-dokumentalny
zdjęcieWesele w Sorrento
0:30komedia romantyczna
Rani: Bękartka (1/8)
2:35serial kostiumowy
Polsat
Godziny - wyścig z czasem
od 22:10dramat obyczajowy
Chirurdzy (120)
0:15serial obyczajowy
Chirurdzy (121)
1:15serial obyczajowy
Tajemnice losu
2:15program rozrywkowy
TVN
Poranek kojota
od 22:30komedia
zdjęciePod powierzchnią (5/7)
0:25serial obyczajowy
Kobieta na krańcu świata (3/5)
1:30serial dokumentalny
Uwaga!
2:05magazyn reporterów
Moc magii
2:30interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Niegrzeczne pogaduszki
23:00film erotyczny
Pająki
1:00horror SF
TV 4
Rob Roy
od 22:00film przygodowy
Trampolina (12)
0:55program rozrywkowy
Tuż przed tragedią (6)
1:55serial dokumentalny
TV 6
Podniebny dramat
23:00film sensacyjny
Hawaje 5-0 (9)
1:00serial kryminalny
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
TV Puls
Prawo ciążenia
od 22:05komedia romantyczna
zdjęcieKelnerzy 2
23:55komedia
Kuchnia na Maksa (5/20)
2:30serial komediowy
TVN 7
Porwani (7/12)
od 22:20serial kryminalny
Moc magii
1:00interaktywny program rozrywkowy
TVP Polonia
Halo Polonia
od 22:20magazyn
As
23:10reportaż
Korona królów (112)
0:15telenowela historyczna
Wiadomości
0:45magazyn informacyjny
Zwierzaki Czytaki: Pasja (39)
1:20program edukacyjny
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn informacyjny
Prokurator (10-ost.)
2:35serial kryminalny
WP
Kabaret na żądanie (3)
23:15program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (9)
0:05program rozrywkowy
Uwolnić Mikołaja!
2:00film familijny

FILMOWE

ale kino+
W kręgu przemocy
od 22:40dramat obyczajowy
Bliskość
0:35dramat obyczajowy
Super Story
2:40thriller
AXN
zdjęcieZnaki (7)
0:00serial kryminalny
The Brave (7)
1:00serial kryminalny
Podróżnicy (11)
2:00serial SF
Agenci NCIS 12 (12)
2:45serial sensacyjny
CANAL+ 1
Premiera: Klub miliarderów
od 22:00dramat biograficzny
Twarz
23:50dramat obyczajowy
Ja, Godard
1:20film biograficzny
CANAL+ Family
Słoniowa pamięć
od 22:50film dokumentalny
Długi weekend
23:45film obyczajowy
Romantik
1:00film krótkometrażowy
Ptaki śpiewają w Kigali
1:25dramat społeczny
CANAL+ Seriale
Snowfall 2 (7)
od 22:25serial kryminalny
Snowfall 2 (8)
23:10serial kryminalny
zdjęcieNielegalni (4)
23:55serial sensacyjny
Kiedy ranne wstają zorze
1:15film krótkometrażowy
Otwarcie
1:45film krótkometrażowy
Aktualności filmowe+
2:20magazyn filmowy
Łapu-capu extra
2:50chochliki telewizyjne
CBS Europa
Amistad
od 21:00dramat historyczny
Czekając na wyrok
0:00dramat obyczajowy
Światowy podróżnik
2:05dramat obyczajowy
HBO
Premiera: McKellen: Odegrać życie
od 22:05film dokumentalny
Odruch serca
23:40dramat obyczajowy
Vincent i koniec świata
1:50komediodramat
HBO 2
Czarna Pantera
od 21:35film sensacyjny
Patrick Melrose (3/5)
23:45serial obyczajowy
Proud Mary
1:50film sensacyjny
HBO 3
Hanna
23:45thriller
Pokój 104 2 (1)
1:35serial komediowy
Czarne Jezioro (7/8)
2:05serial grozy
Kino Polska
Git
od 22:00dramat sensacyjny
Bilet powrotny
2:35dramat obyczajowy
Kino TV
Prawie święta
23:00komediodramat
Volkodav: Ostatni z rodu
1:15film fantasy
Polsat Film
Mexican
23:15komedia
Krzyżacy
1:50film historyczny
Stopklatka TV
Przebiegła gra
od 22:25film sensacyjny
Obietnica
0:10dramat kryminalny
Człowiek z żelaza
2:50dramat społeczny
TNT
Wywiad z wampirem
od 21:00horror
Constantine
23:30horror
Amerykański ninja
2:00film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
od 22:30magazyn siatkarski
Premiera: Sport News+
0:00magazyn sportowy
Basket+
0:15newsy sportowe
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
0:30mecz fazy grupowej: Berlin Recycling Volleys - Greenyard Maaseik
Eurosport 1
Piłka nożna: MLS
0:00rewanżowy mecz 2. rundy fazy play-off
Watts
1:00magazyn sportowy
nSport+
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 22:30mecz: Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
0:45magazyn siatkarski
Polsat Sport Extra
zdjęcie7. strefa
23:00magazyn siatkarski
Cafe Futbol
1:00magazyn piłkarski
TVP Sport
Świat e-sportu (30)
od 22:40magazyn sportów elektronicznych
Tenis stołowy: Liga Mistrzyń
1:05mecz fazy grupowej: KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Mart Hodonin

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!