Program TV

CZWARTEK 3.12
15:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Przysięga (311)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:20teleturniej muzyczny
Klan (3710)
18:00telenowela
Kasta: Pirat drogowy (37)
18:30serial paradokumentalny
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
TVP 2
Koło fortuny (877)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Va banque (144)
18:20teleturniej
Kozacka miłość (4/270)
18:45serial kostiumowy
Polsat
Dlaczego ja? (905)
od 14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (367)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (418)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3125)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Szpital (1003)
16:00serial paradokumentalny
Rozwód. Walka o wszystko (31)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1207)
18:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
STOP Drogówka
od 14:55magazyn policyjny
Kobra - oddział specjalny (13)
15:55serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (658)
18:00serial obyczajowy
TV 6
Policjantki i Policjanci (623)
od 14:15serial obyczajowy
Detektywi w akcji (179)
15:15serial fabularno-dokumentalny
Septagon (69)
16:15serial kryminalny
Hawaje 5-0 (22)
17:15serial kryminalny
TVN 7
Ukryta prawda (757)
od 14:45serial paradokumentalny
Brzydula 2 (43/62)
15:45serial komediowy
Szkoła (473)
16:15serial paradokumentalny
19+ (566)
17:15serial paradokumentalny
Idealna niania 4 (2/12)
18:15reality show
TVP Kultura
Syndrom wenecki
od 14:35film dokumentalny
Brzezina
15:40dramat obyczajowy
Co dalej? (95)
17:20program publicystyczny
TVP Polonia
Rezydencja (2)
od 14:45telenowela
Mówimy po polsku (14)
15:45kurs języka polskiego dla dorosłych
Studio Lwów
15:55program informacyjny
Baw się słowami: Lisia nora
16:30program edukacyjny
Baw się słowami: Cz jak czarny
16:45program edukacyjny
Nauka literek z Żużu: Literka M
16:55program edukacyjny
Dziennik regionów
17:30program informacyjny
Barwy szczęścia (2296)
18:50serial obyczajowy
WP
Pokochaj lub sprzedaj 7 (5)
16:00serial dokumentalny
Premiera: Porzucone budowle 3 (4)
18:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Czy koń wie, że wygrał
od 14:40film dokumentalny
Cena prawdy
15:20dramat obyczajowy
Wolne pokoje
17:25film krótkometrażowy
Rodzina Savage
18:05komediodramat
AXN
Piksele
od 13:55komedia
Patolog (2)
16:05serial obyczajowy
Patolog (3)
17:10serial obyczajowy
MacGyver 4 (1)
18:25serial akcji
CANAL+ Family
Bestie i wiedźmy (1)
15:00serial dokumentalny
Agent Kot
17:50film animowany
CANAL+ Film
Tajemnice Joan
od 14:45film biograficzny
Zgubiłam Alberta
16:25komedia
Nadzwyczajni
18:05komediodramat
CANAL+ Premium
Exodus: Bogowie i królowie
od 13:15dramat przygodowy
Ulotna nadzieja
16:30melodramat
Łapu-capu
18:20chochliki telewizyjne
Imprezowi rodzice
18:25komedia
CANAL+ Seriale
Stażyści (3)
15:00serial obyczajowy
Stażyści (4)
15:55serial obyczajowy
Łapu-capu
16:50chochliki telewizyjne
Zwyczajna kobieta (7)
16:55serial kryminalny
Zwyczajna kobieta (8)
17:45serial kryminalny
CBS Europa
Aż poleje się krew
od 12:15dramat obyczajowy
Powrót żołnierza
15:20dramat obyczajowy
Freestyle
17:20dramat obyczajowy
HBO
Duża ryba
od 14:05komediodramat
Naprzód
16:10film animowany
HBO 2
Jack Reacher: Jednym strzałem
od 14:40film sensacyjny
Ucieczka z Pretorii
16:50thriller
Rajskie wzgórza
18:35film fantasy
HBO 3
Julie i Julia
od 14:35film biograficzny
Branża (4/8)
16:40serial obyczajowy
Pokój 104 4 (12)
17:40serial komediowy
Prezydent z kreskówki 3 (12)
18:05serial animowany dla dorosłych
Ramy 2 (2/10)
18:35serial komediowy
Kino Polska
Sublokator
od 13:40komedia obyczajowa
Kabaretowy rejs (67)
18:00program rozrywkowy
Kino TV
Klątwa Tutenchamona (1)
od 14:10film przygodowy
Przebaczyć sercu
16:00dramat obyczajowy
Polsat Film
Szczeniaki
od 14:50komedia
Faceci w czerni 3
16:40komedia SF
Słaba płeć?
18:55komedia
TNT
Strażnik Teksasu (5)
od 14:59serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (6)
15:58serial sensacyjny
Na pomoc
16:58film sensacyjny
Kac Vegas 3
18:57komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga francuska
od 13:30mecz: Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux
Piłka nożna: Liga angielska
15:45mecz: Manchester City FC - Burnley FC
Premiera: Premier League World
18:00magazyn piłkarski
Premiera: Kroniki LaLiga
18:30magazyn piłkarski
nSport+
LaLiga Highlights Show
15:00magazyn piłkarski
O co biega?
15:55magazyn sportowy
LaLiga World
16:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga francuska
17:00mecz: AS Saint-Etienne - Lille OSC
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
15:00mecz: Developres SkyRes Rzeszów - Unet e-work Busto Arsizio
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz: Zastal Enea BC Zielona Góra - Pszczółka Start Lublin
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 13:30mecz: Wigry Suwałki - Górnik Polkowice
Piłka nożna: Liga Mistrzów
15:35mecz: Manchester United FC - Paris Saint-Germain
Piłka nożna: Liga Mistrzów
17:45skróty meczów

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!