Program TV na piątek 29.03.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Dziedzictwo (246)
od 4:50serial obyczajowy
Złoty chłopak (148)
5:40serial obyczajowy
Wydział kryminalny Kitzbühel: Snajper (40)
8:00serial kryminalny
TVP 2
M jak miłość (1545)
5:10serial obyczajowy
Na sygnale: Rodzinny galimatias (550)
6:55serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Malanowski i partnerzy: W potrzasku (705)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Jak to jest zrobione? (12/26)
od 4:50serial dokumentalny
Ukryta prawda (906)
5:50serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TV 4
Dlaczego ja?: Trup w mieszkaniu babci (813)
8:00serial paradokumentalny
TV 6
Kochane pieniądze: Na kocią łapę (6)
od 4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (20)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (21)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1129)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Gliniarz i prokurator 3: Widzę tylko ciebie (1)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Zabójstwo kobiety w czerwieni (2)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Bez litości (2)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (667)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (421)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (992)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1090)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (802)
8:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Tarcza ukryta w górach (21)
8:00serial dokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2930)
5:00serial obyczajowy
WP
Premiera: Kobra - oddział specjalny 17 (11)
7:30serial sensacyjny
Morderstwa w Midsomer 8 (3)
8:30serial kryminalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Klangor (4)
5:10serial kryminalny
Polska z góry 5: Od Legnicy do Trzebnicy (7)
6:30serial dokumentalny
Vera 12: Odcinek specjalny
8:30serial kryminalny
AXN
Ultraviolet 2 (4)
od 4:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (5)
6:10serial kryminalny
Carter 2 (9)
7:10serial kryminalny
MacGyver 4 (1)
8:05serial akcji
CANAL+ Family
Milo (32)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (1)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (23)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (24)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (25)
7:45serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (11)
8:05serial animowany
CANAL+ Seriale
Emigracja XD (2)
5:00serial komediowy
Garażowe historie 2 (12)
6:05serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (13)
6:30serial dokumentalny
Chwila prawdy: Odkupienie (1)
6:55serial dokumentalny
Chwila prawdy: Przebiegłość (2)
7:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Uciekający pan młody (7)
8:30serial komediowy
Epic Drama
Detektyw Murdoch 14: Państwo w państwie (8)
od 4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch, kaliber 38 (9)
5:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Szczęśliwe powroty (4)
6:15serial obyczajowy
Grantchester 5 (2)
7:05serial kryminalny
Inspektor George Gently 5: Zaginione dziecko (3)
8:10serial kryminalny
Kino Polska
Życie na wyścigach 2 (3)
6:00serial dokumentalny
Życie na wyścigach 2 (4)
7:05serial dokumentalny
Kino TV
Bonanza: Próba sił
5:35serial obyczajowy
Polsat Film
Jedziemy na ryby! (13)
6:00serial dokumentalny
Na ratunek 112: Jadowity chrząszcz przyczyną tragedii (744)
7:00serial paradokumentalny
Kobra - oddział specjalny (20)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (253)
8:30serial obyczajowy
Stopklatka
MiłośćKropka.pl 2: Przeznaczenie (11)
5:05serial paradokumentalny
Warner TV
Cudotwórcy 2: Wakacje (5)
6:00serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Ostatnia szansa Enosa (10)
6:15serial komediowy
Cudotwórcy 2: Festiwal muzyczny (6)
7:25serial komediowy
Alf 3 (5)
7:40serial komediowy
Alf 3 (6)
8:10serial komediowy
Kochane kłopoty (4)
8:40serial obyczajowy