x
Na dobre i na złe: Strefa komfortu (871)

Na dobre i na złe

odc. 871: Strefa komfortu

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Michał Żebrowski, Marta Żmuda Trzebiatowska, Mateusz Janicki, Mateusz Damięcki
Reżyseria:Tadeusz Łysiak
W skrócie:Blanka oświadcza w sądzie, że Mario nie chciał jej zabić. Dzięki temu mężczyźnie udaje się uniknąć dodatkowych problemów. Po pracy czeka on na lekarkę przed budynkiem szpitala. Wyznaje jej miłość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. prof. Stefana Trettera, Maksymiliana Begera czy Joanny Gawryło.

W tym odcinku

Miłosz flirtuje w dość nietypowy sposób z Hanią. Wysyła jej bowiem zdjęcia przedstawiające bakterie, wprawiając tym swoją koleżankę w zakłopotanie. Lucyna i Halinka kompletują zespół, który weźmie udział w organizowanym przez bar "Kroplówka" konkursie. Podczas dyżuru Blanki do szpitala w Leśnej Górze trafia dwóch pacjentów, Anna i Łukasz, którzy mają na rękach widoczne rany od noża. Szybko wychodzi na jaw, że jedną z osób jest mężczyzna z przeszczepioną dłonią, którą chce sobie odciąć. Kobieta z kolei jest jego żoną. Próbowała go powstrzymać. Borys uznaje jednak, że amputacja może być w tym wypadku słusznym wyborem. Consalida ma inne zdanie i nie zgadza się kolegą. Prosi Agatę o interwencję, która opowiada się za Jakubkiem, zaznaczając, że jest on od lekarki starszy stażem. Innym razem Blanka wyznaje w sądzie, że Mario nie chciał ani jej zabić, ani zaatakować. Dzięki niej mężczyźnie udaje się uniknąć dodatkowych problemów. Po pracy chłopak czeka na lekarkę przed budynkiem szpitala, gdzie niespodziewanie wyznaje jej miłość. Oświadcza też, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby odzyskać jej serce. Bart podczas swojego dyżuru ponownie trafia na bokserkę Amelię, która doznała kolejnego urazu i została pacjentką Hani. Na konsultacji neurologicznej dziewczyna ukrywa jednak, że otrzymała niedawno silne uderzenie w głowę. Finalnie profesor, nie znając prawdy, wyraża zgodę na jej powrót na ring. Później dowiaduje się o wszystkim, oglądając w internecie nagranie wideo z walki Amelii. Radwan, niezadowolony z tego, że Asia znalazła już sobie nową miłość, postanawia wystąpić o ustalenie ojcostwa małego Kuby. Na oddziale ginekologicznym lekarz wraz z Homolką musi zająć się całą serię porodów.

Występują (pokaż wszystkich)