Ogólnotematyczne

14:00serial obyczajowy
15:10cykl reportaży
15:45magazyn informacyjny
15:55magazyn informacyjny
16:05serial obyczajowy
od 12:40serial obyczajowy
13:40serial fabularno-dokumentalny
14:15serial dokumentalny
16:30teleturniej
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10magazyn informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
14:00serial paradokumentalny
16:00serial paradokumentalny
od 12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial obyczajowy
16:55serial fantasy
13:00serial fabularny
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
16:00serial obyczajowy
od 12:50serial komediowy
13:40program rozrywkowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
16:15serial obyczajowy
13:50telenowela
14:45telenowela
15:45serial obyczajowy
16:30serial obyczajowy
od 12:50serial obyczajowy
13:25serial komediowy
14:20koncert bożonarodzeniowy w Poznaniu
15:45magazyn informacyjny
15:55telenowela dokumentalna
16:55program rozrywkowy
od 12:40film SF
13:35dramat obyczajowy
15:50film animowany
16:15magazyn kulturalny
16:55dramat obyczajowy
od 7:30
16:00program rozrywkowy
16:20program rozrywkowy

Filmowe

od 12:15komedia
14:05dramat obyczajowy
16:10dramat obyczajowy
13:05serial sensacyjny
14:05serial sensacyjny
15:05serial sensacyjny
od 11:20dramat biograficzny
13:30magazyn muzyczny
13:50komedia
15:15komedia romantyczna
16:50magazyn filmowy
od 12:20dramat biograficzny
14:30magazyn muzyczny
14:50komedia
16:15komedia romantyczna
13:05magazyn muzyczny
13:25komedia romantyczna
15:00chochliki telewizyjne
15:10magazyn informacyjny
15:20serial dokumentalny
16:15komedia romantyczna
od 12:55komediodramat
zdjęcie
14:50film przygodowy
16:45film krótkometrażowy
od 12:30serial kryminalny
13:15serial kryminalny
14:00film obyczajowy
15:50film krótkometrażowy
16:25film krótkometrażowy
16:50film krótkometrażowy
od 12:20komedia
14:10komedia romantyczna
16:15dramat obyczajowy
od 12:55komedia
14:25film familijny
16:35komedia
od 12:00film familijny
13:30film fantasy
od 12:25serial historyczny
13:25serial komediowy
14:00serial komediowy
14:25serial komediowy
14:55serial komediowy
15:20serial komediowy
15:50serial komediowy
16:15serial komediowy
16:45serial komediowy
od 12:25komedia obyczajowa
14:30film obyczajowy
16:05film obyczajowy
zdjęcie
13:00serial kryminalny
14:40dramat obyczajowy
od 11:50dramat wojenny
15:15horror komediowy

Sportowe

od 12:15mecz: Manchester United FC - Burnley FC
14:20mecz: Liverpool FC - Swansea City AFC
16:20magazyn piłkarski
14:00magazyn sportowy
14:30magazyn sportowy
15:00magazyn sportowy
15:30magazyn sportowy
16:00magazyn sportowy
od 10:50program dowolny par sportowych
13:20magazyn piłkarski
15:00mecz: New York Knicks - Philadelphia 76ers
od 11:401. mecz finałowy fazy play-off w sezonie 2016/17: PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
13:50mecz finałowy mężczyzn: Szwajcaria - Szwecja
od 11:20mecz: Stelmet BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
13:30magazyn sportowy
14:40mecz: Feyenoord - Roda JC
16:50mecz finałowy gry podwójnej mężczyzn: Łukasz Kubot/Marcelo Melo - Oliver Marach/Mate Pavić
13:00program informacyjny
14:00program informacyjny
15:00program informacyjny
15:07mecz finałowy: Holandia - Tajwan
16:00program informacyjny
16:07mecz finałowy: Holandia - Tajwan
14:15konkurs indywidualny na skoczni dużej
15:50cykl reportaży
16:10mecz półfinałowy: GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!