Program TV

PIĄTEK 25.10
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (595)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Przysięga (38)
16:05telenowela
Polsat
Trudne sprawy (911)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2939)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (957)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (400)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Szkoła (748)
13:00serial paradokumentalny
19+ (449)
14:00serial paradokumentalny
Szpital (464)
14:30serial paradokumentalny
Szkoła (749)
15:30serial paradokumentalny
19+ (450)
16:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Niesamowite tajemnice
16:00serial dokumentalny
TV 4
Detektywi w akcji (149)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (598)
15:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (48)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (49)
16:30serial obyczajowy
TV 6
Miodowe lata: Supermarket (125)
od 12:55serial komediowy
Sekrety sąsiadów (39)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (51)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (38)
15:15serial kryminalny
Gliniarz i prokurator (86)
16:15serial kryminalny
TVN 7
Zakochani po uszy (109/140)
od 12:45telenowela
W-11 - Wydział Śledczy: Śrubokręt (1168)
13:20serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (225)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (450)
15:15serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (188)
16:15serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Wilnoteka
od 12:50magazyn
Na sygnale: Bestia (231)
13:10serial fabularno-dokumentalny
M jak miłość (1455)
13:45serial obyczajowy
WP
Tydzień na dom (1)
15:00serial dokumentalny
Tydzień na dom (2)
15:30serial dokumentalny
Odlotowe wynalazki (15)
16:55serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ucieczka
od 11:25dramat obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Przemijanie
13:15blok filmów krótkometrażowych
W samo południe
14:30western
Czy koń wie, że wygrał
16:10film dokumentalny
Ale krótkie po polsku: Nie do śmiechu
16:50blok filmów krótkometrażowych
AXN
Premiera: Flash 5 (16)
od 12:20serial akcji
Godzilla
13:15film SF
Gęsia skórka
16:00komedia
CANAL+
Lato
od 11:10dramat biograficzny
O co biega?
13:15magazyn sportowy
Książę Czaruś
13:45film animowany
Wbić flagę
15:10film krótkometrażowy
Kronika
15:25dramat SF
Nowa Tonacja
16:50magazyn muzyczny
CANAL+ 1
Lato
od 12:10dramat biograficzny
O co biega?
14:15magazyn sportowy
Książę Czaruś
14:45film animowany
Wbić flagę
16:10film krótkometrażowy
Kronika
16:25dramat SF
CANAL+ Family
Nienawiść, którą dajesz
od 11:45dramat kryminalny
Bazary Europy: Ateny (5)
14:00serial dokumentalny
Bazary Europy: Berlin (6)
14:45serial dokumentalny
Odprawa
15:30film krótkometrażowy
Życie biurowe
15:50komedia
CANAL+ Film
Aktualności filmowe+
od 12:50magazyn filmowy
Nie przegap
13:20magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:30chochliki telewizyjne
Dr Dolittle
13:35komedia
Dr Dolittle 2
15:00komedia
Nie przegap
16:25magazyn informacyjny
Kataklizm
16:35film SF
CANAL+ Seriale
Nie przegap
13:05magazyn informacyjny
Zrobione na czysto (4)
13:15serial obyczajowy
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
14:05serial komediowy
Materiał nieemisyjny (3)
14:25film krótkometrażowy
A.B.C. (1)
15:30serial kryminalny
A.B.C. (2)
16:15serial kryminalny
CBS Europa
Ogród czarownicy
14:05film familijny
HBO
Godziny
od 11:35dramat obyczajowy
Margot jedzie na ślub
13:30komediodramat
zdjęcieDusza towarzystwa
15:00komedia
Premiera: Filmy i gwiazdy
16:45magazyn filmowy
HBO 3
Fargo 2 (6/10)
13:05serial kryminalny
zdjęcieHook
13:55film przygodowy
Zaufaj mi (4-ost.)
16:15serial sensacyjny
Kino Polska
Con amore
14:30melodramat
Awans
16:35komedia obyczajowa
Kino TV
Poirot: Zbrodnia na festynie (3)
od 11:15serial kryminalny
Wakacje marzeń
13:15komedia
Układ idealny
15:15komedia
Polsat Film
Na fali
od 12:45film animowany
W stronę słońca
14:35film SF
Słaba płeć?
16:50komedia
TNT
Bitwa o planetę małp
od 11:25film SF
Wybuch
13:10film katastroficzny
Podniebny horror
14:55film sensacyjny
Hellboy
16:40horror SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 11:00mecz: Manchester United FC - Liverpool FC
Kroniki La Liga
13:10magazyn piłkarski
Piłka nożna: Premier League World
13:45magazyn ligi angielskiej
O co biega?
14:15magazyn sportowy
Ekstrapaka: 12. kolejka
14:45magazyn piłkarski
Premiera: Premier League MatchPack
15:45magazyn piłkarski
Premiera: LaLiga Show
16:15magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
16:45newsy sportowe
nSport+
Turbokozak
od 12:55magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
13:45mecz: Legia Warszawa - Lech Poznań
Liga gra
16:00zapowiedź 13. kolejki
Ekstrapaka: 12. kolejka
16:30magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Polski
od 12:00mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
14:00mecz ćwierćfinałowy
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
16:00mecz ćwierćfinałowy
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
od 11:30mecz: SK Slavia Praga - 1.FK Pribram
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
13:30mecz: AZS AGH Kraków - UKS Mickiewicz Kluczbork
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
15:30mecz: Polpharma Starogard Gdański - WKS Śląsk Wroclaw
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga włoska
od 12:07mecz: Juventus FC - Bologna FC
Tenis: Turniej ATP w Bazylei
14:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
zdjęcieHokej: NHL
13:05mecz: Montreal Canadiens - San Jose Sharks
Ring TVP Sport
14:55magazyn bokserski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!