Program TV na jutro, wtorek 07.05.2024
POPULARNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
TVP 1
68. Konkurs Piosenki Eurowizji - Malmö 2024 - 1. półfinał
od 21:00koncert
Dżungla
23:30dramat przygodowy
Fatalna namiętność
2:40thriller
TVP 2
Izabela, królowa Hiszpanii (1)
23:00serial kostiumowy
Show
23:50film sensacyjny
Komedianci debiutanci
2:10komediodramat
TVN
Kuba Wojewódzki (10/12)
od 22:40talk-show
Superwizjer
23:40magazyn reporterów
Skazana 3 (4/7)
0:15serial kryminalny
Dowody zbrodni 7 (7/22)
1:25serial kryminalny
Szpital (181)
2:20serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (23)
od 22:45program rozrywkowy
Radioaktywny terror
23:40thriller
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (24)
1:30program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (3)
2:20program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (27)
2:45program rozrywkowy
TV 4
American Pie: Księga miłości
23:00komedia
Love Island. Wyspa miłości (25)
1:00reality show
Śmierć na 1000 sposobów (5)
2:10serial dokumentalny
Interwencja
2:40magazyn reporterów
SuperLudzie Extra (23)
2:55magazyn
TV 6
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (710)
23:00serial kryminalny
Więzienie (35)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (36)
0:35serial dokumentalny
Święty (139)
1:00serial komediowy
Święty (140)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
TV Puls
Niebezpieczni intruzi
od 22:00thriller
Prawo zbrodni
23:55dramat kryminalny
Dzielnica strachu 6 (246)
1:50serial kryminalny
Szalone fabryki polskiej muzyki!: Markus P. (7)
2:55program rozrywkowy
TVN 7
Zabójcza broń
od 21:00film sensacyjny
Wzgórze krwi
23:20horror
Hotel Paradise 8 (35/40)
1:50reality show
Nagi instynkt przetrwania (4/17)
2:40serial dokumentalny
TVP Kultura
Lekkie obyczaje: Mąż fryzjerki
od 22:45dramat kryminalny
Bunuel: surrealista wśród reżyserów
0:20film dokumentalny
Kino mocnych wrażeń: Serpico
2:00dramat kryminalny
TVP Polonia
68. Konkurs Piosenki Eurowizji - Malmö 2024 - 1. półfinał
od 21:00koncert
Tylko jeden skecz: "Tofik" - Kabaret Ani Mru-Mru (1)
23:20program rozrywkowy
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (860)
0:00teleturniej
Makłowicz w podróży: Hiszpania - Murcia
0:30magazyn kulinarny
Studio Lwów
1:00program informacyjny
Przepis dnia (34)
1:20magazyn kulinarny
Pytanie dnia
1:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
1:55program publicystyczny
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Ani Mru-Mru, Chyba (5)
od 22:15program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 13: Zdolni i Skromni (4)
23:20program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 3: Polak, Rusek, Niemiec (7)
0:20program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (4)
1:20program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 3: Do biegu, gotowi, start (8)
2:20program rozrywkowy
FILMOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
ale kino+
W pętli czasu
od 22:20thriller
Złe baśnie
0:15thriller
Covid Love
2:00film krótkometrażowy
Minuta ciszy (2)
2:15serial obyczajowy
AXN
MacGyver (1)
23:00serial akcji
MacGyver (2)
23:55serial akcji
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (17)
0:55serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (18)
1:50serial sensacyjny
Rekrut 5 (8)
2:50serial kryminalny
CANAL+ 1
Premiera: Narodziny mistrza - Boris Becker
od 22:00film biograficzny
Hipnoza
23:40thriller
Ślub doskonały
1:10komedia romantyczna
Zawsze będę widzieć wasze twarze
2:50dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Terapia par 3 (11)
od 22:40reality show
Terapia par 3 (12)
23:10reality show
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
23:50serial dokumentalny
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
0:20serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (6)
1:50serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (7)
2:15serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (8)
2:50serial dokumentalny
CANAL+ Film
Mafia Mamma
od 21:45komedia sensacyjna
Tori i Lokita
23:25dramat obyczajowy
Black Lotus
1:00film sensacyjny
Listopad
2:35thriller
CANAL+ Premium
Hipnoza
od 22:40thriller
Ślub doskonały
0:10komedia romantyczna
Zawsze będę widzieć wasze twarze
1:50dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Granica zbrodni (5)
od 22:45serial kryminalny
Granica zbrodni (6)
23:30serial kryminalny
Miss '89 (5)
0:20serial obyczajowy
Miss '89 (6)
1:05serial obyczajowy
Miss '89 (7)
1:55serial obyczajowy
Miss '89 (8)
2:35serial obyczajowy
CBS Europa
SpongeBob: Na suchym lądzie
od 22:50komedia
Mamo, wróć (1/3)
0:45dramat obyczajowy
Mamo, wróć (2/3)
1:55dramat obyczajowy
Epic Drama
Inspektor George Gently 6: Gently pod ziemią (4)
od 22:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Murdoch bez granic (4)
0:25serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Szpieg, który kochał Murdocha (5)
1:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Edward (5)
2:05serial obyczajowy
Inspektor George Gently 6: Gently pod ziemią (4)
2:50serial kryminalny
HBO
Królowa wojownik
od 21:50dramat przygodowy
Wanted: Ścigani
0:05film sensacyjny
Zadzwoń do Jane
1:55dramat obyczajowy
HBO 2
Tamte dni, tamte noce
23:00melodramat
Stylowy romans
1:10komedia romantyczna
Jak zamordować męża: Historia Nancy Brophy
2:35dramat obyczajowy
HBO 3
Martwe zło: Przebudzenie
od 22:40horror
Helikopter w ogniu
0:15dramat wojenny
Przeklęty 2: Chapter 9: Saving my tears until it's official (3/6)
2:40serial dokumentalny
Kino Polska
Mały Zgon (9)
od 22:05serial kryminalny
Mały Zgon (10-ost.)
23:20serial kryminalny
Porno
0:40komedia
Sprawa się rypła
2:30komedia
Polsat Film
Szczęścia chodzą parami
od 22:50komedia romantyczna
Gliniarze: Esteta (706)
1:05serial paradokumentalny
Gliniarze: After (707)
2:05serial paradokumentalny
Warner TV
Akademia policyjna 3: Powrót do szkoły
od 22:25komedia
Zabójcza broń
0:05film sensacyjny
Oszukać przeznaczenie 2
2:15horror
SPORTOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach
od 22:40magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:45mecz: Getafe CF - Athletic Club
Magazyn skrótów LaLiga
1:55magazyn piłkarski
Ligue1 Review
2:55magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Basket+
23:00newsy sportowe
Basket Office
23:20magazyn koszykarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:00mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 22:004. etap: Acqui Terme - Andora
The Minute
23:55magazyn sportowy
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Fort William
0:00zjazd mężczyzn
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
1:00finały boulderingu mężczyzn
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
2:15finały wspinaczki na czas mężczyzn
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 22:00mecz finałowy
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
0:00finały boulderingu kobiet
Kolarstwo: Giro d'Italia
1:004. etap: Acqui Terme - Andora
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 22:30mecz finałowy: Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel
Boks: Polsat Boxing Promotions 12 w Lubinie
1:00waga półciężka: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022
Polsat Sport Extra
Sporty walki: FEN 49 w Mrągowie
1:00walka: Adrian Zieliński - Kamil Kraska 25.08.2023
Polsat Sport News
Magazyn koszykarski
23:00koszykówka
Sporty walki: Babilon MMA 35 w Jaworznie
1:30walka: Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński 2 21.04.2023
TVP Sport
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Legendy KSW: Gala KSW 21 - walka: Mamed Chalidow - Kendall Grove (5)
23:45magazyn sportów walki
Boks: Walka o pas IBO World w Shawnee
1:40waga lekka: Maxi Hughes - George Kambosos Jr.
Boks: Gala w Glendale
2:50podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!