Program TV na środę 03.04.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Bez nazwisk, bez zobowiązań (42)
8:00serial kryminalny
Ranczo 4: Wymiana międzypokoleniowa (45)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 18: Złom (224)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 27: La cucaracha (350)
10:45serial kryminalny
TVP 2
Na sygnale: Samemu trudniej (551)
od 6:55serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Malanowski i partnerzy: Wielkie wyzwanie (709)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Pechowe urodziny (710)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Domek na wrzosowisku (342)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Kochaj mnie! (801)
10:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TV 4
Dlaczego ja?: Matka chce uratować swoją córkę ze środowiska prostytutek (817)
8:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Bezwzględna babcia chce przemycić nóż do więzienia (818)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Była kochanka chce zemsty (956)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (2)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1132)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (6)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (7)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Gliniarz i prokurator 3: Niefortunny wypadek (14)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Tożsamość (4)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Bezboleśnie (5)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (177)
10:00telenowela
TVN 7
Szpital (994)
od 6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1092)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (806)
8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (807)
10:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Pogranicze w ogniu (17/24)
9:05serial sensacyjny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
ale kino+
Vera 13 (3)
8:30serial kryminalny
AXN
Rekrut (1)
7:00serial kryminalny
MacGyver 4 (5)
8:00serial akcji
MacGyver 4 (6)
8:55serial akcji
Rekrut (1)
9:50serial kryminalny
MacGyver 4 (7)
10:50serial akcji
CANAL+ Family
Ronja, córka zbójnika (4)
od 6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (6)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (7)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (8)
7:45serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (14)
8:05serial animowany
CANAL+ Seriale
Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (5)
10:40serial dokumentalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 13: Polowanie na lisa (12)
od 6:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Zabij bliźniego swego (13)
7:30serial kryminalny
Agenci NCIS 12: San Dominick (5)
8:30serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Opieka rodzicielska (6)
9:20serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Poszukiwacze (7)
10:15serial sensacyjny
HBO 2
Pępek świata 6: Valentine's Day VI (13)
10:55serial komediowy
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Hamburger Postulate (5)
9:35serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Middle Earth Paradigm (6)
9:55serial komediowy
Kino Polska
Życie na wyścigach 2 (6)
7:00serial dokumentalny
Kino TV
Celnicy 2 (10)
8:40serial dokumentalny
Celnicy 3 (1)
9:10serial dokumentalny
Poirot: Pięć małych świnek
9:50serial kryminalny
Polsat Film
Więzienie (96)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Zaginiona we mgle (5)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (3)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (4)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Kiepski mózg (31)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Hudson i Rex 4 (5)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Uciekinierzy (73)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Bratobójstwo (74)
10:00serial kryminalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu 6: Dziewczyna Cootera (12)
od 6:50serial komediowy
Alf 3 (9)
7:50serial komediowy
Alf 3 (10)
8:20serial komediowy
Kochane kłopoty (8)
8:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (9)
9:40serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (20)
10:35serial sensacyjny