Bogusław Wołoszański
Już wkrótce znajdziesz tutaj więcej informacji o tej osobie...Bogusław Wołoszański w programie TV
2:30
noc pt./sob., 26 na 27 kwietnia
|
TVP Historia | |
---|---|---|
3:00
noc pt./sob., 26 na 27 kwietnia
|
Polsat Doku | |
3:30
noc pt./sob., 26 na 27 kwietnia
|
Polsat Doku | |
6:00
dziś, 27 kwietnia
|
Polsat Games | |
6:30
dziś, 27 kwietnia
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Dolina tajemnic (8)
gospodarz
|
7:00
dziś, 27 kwietnia
|
Polsat Games | |
7:30
dziś, 27 kwietnia
|
Polsat Games | |
10:00
dziś, 27 kwietnia
|
Polsat Games | |
10:30
dziś, 27 kwietnia
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: Grundmann (36)
gospodarz
|
3:00
noc sob./niedz., 27 na 28 kwietnia
|
Polsat Doku | |
3:30
noc sob./niedz., 27 na 28 kwietnia
|
Polsat Doku | |
6:00
niedziela, 28 kwietnia
|
Polsat Games | |
6:30
niedziela, 28 kwietnia
|
Polsat Games | |
6:45
niedziela, 28 kwietnia
|
TVP Historia 2 | |
7:00
niedziela, 28 kwietnia
|
Polsat Games | |
7:30
niedziela, 28 kwietnia
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: Grundmann (36)
gospodarz
|
10:00
niedziela, 28 kwietnia
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: Wehrwolf (37)
gospodarz
|
10:30
niedziela, 28 kwietnia
|
Polsat Games | |
11:00
niedziela, 28 kwietnia
|
Polsat Doku | |
0:00
noc niedz./pon., 28 na 29 kwietnia
|
Polsat Doku | |
0:30
noc niedz./pon., 28 na 29 kwietnia
|
Polsat Doku | |
1:00
noc niedz./pon., 28 na 29 kwietnia
|
Polsat Doku |
Tajna historia XX wieku: Strzelnica (41)
gospodarz
|
1:30
noc niedz./pon., 28 na 29 kwietnia
|
Polsat Doku |
Tajna historia XX wieku: DAG (42)
gospodarz
|
3:00
noc niedz./pon., 28 na 29 kwietnia
|
Polsat Doku | |
3:30
noc niedz./pon., 28 na 29 kwietnia
|
Polsat Doku | |
6:00
poniedziałek, 29 kwietnia
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Kraina skarbów (11)
gospodarz
|
6:30
poniedziałek, 29 kwietnia
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Droga do skarbów (12)
gospodarz
|
7:00
poniedziałek, 29 kwietnia
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: Wehrwolf (37)
gospodarz
|
7:30
poniedziałek, 29 kwietnia
|
Polsat Games | |
9:25
poniedziałek, 29 kwietnia
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Więzień specjalny
gospodarz
|
10:00
poniedziałek, 29 kwietnia
|
Polsat Games | |
10:30
poniedziałek, 29 kwietnia
|
Polsat Games | |
12:45
poniedziałek, 29 kwietnia
|
TVP Historia 2 | |
14:00
poniedziałek, 29 kwietnia
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Kraina skarbów (11)
gospodarz
|
14:30
poniedziałek, 29 kwietnia
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Droga do skarbów (12)
gospodarz
|
16:10
poniedziałek, 29 kwietnia
|
TVP Historia | |
22:50
poniedziałek, 29 kwietnia
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Więzień specjalny
gospodarz
|
1:50
noc pon./wt., 29 na 30 kwietnia
|
TVP Historia | |
3:00
noc pon./wt., 29 na 30 kwietnia
|
Polsat Doku | |
3:30
noc pon./wt., 29 na 30 kwietnia
|
Polsat Doku | |
6:00
wtorek, 30 kwietnia
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Skarb Gauleitera (13)
gospodarz
|
6:30
wtorek, 30 kwietnia
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Powrót do Czochy (14)
gospodarz
|
7:00
wtorek, 30 kwietnia
|
Polsat Games | |
7:30
wtorek, 30 kwietnia
|
Polsat Games | |
8:00
wtorek, 30 kwietnia
|
TVP Historia 2 | |
9:15
wtorek, 30 kwietnia
|
TVP Historia | |
9:45
wtorek, 30 kwietnia
|
TVP Historia | |
10:00
wtorek, 30 kwietnia
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: Strzelnica (41)
gospodarz
|
10:30
wtorek, 30 kwietnia
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: DAG (42)
gospodarz
|
14:00
wtorek, 30 kwietnia
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Skarb Gauleitera (13)
gospodarz
|
14:30
wtorek, 30 kwietnia
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Powrót do Czochy (14)
gospodarz
|
16:15
wtorek, 30 kwietnia
|
TVP Historia | |
16:30
wtorek, 30 kwietnia
|
TVP Historia 2 | |
17:00
wtorek, 30 kwietnia
|
TVP Historia 2 | |
0:10
noc wt./śr., 30 kwietnia na 1 maja
|
TVP Historia | |
0:35
noc wt./śr., 30 kwietnia na 1 maja
|
TVP Historia | |
1:10
noc wt./śr., 30 kwietnia na 1 maja
|
TVP Historia 2 | |
1:40
noc wt./śr., 30 kwietnia na 1 maja
|
TVP Historia 2 | |
1:50
noc wt./śr., 30 kwietnia na 1 maja
|
TVP Historia | |
2:30
noc wt./śr., 30 kwietnia na 1 maja
|
TVP Historia 2 | |
3:00
noc wt./śr., 30 kwietnia na 1 maja
|
Polsat Doku | |
3:30
noc wt./śr., 30 kwietnia na 1 maja
|
Polsat Doku | |
6:00
środa, 1 maja
|
Polsat Games | |
6:30
środa, 1 maja
|
Polsat Games | |
7:00
środa, 1 maja
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: Strzelnica (41)
gospodarz
|
7:30
środa, 1 maja
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: DAG (42)
gospodarz
|
8:05
środa, 1 maja
|
TVP Historia | |
8:30
środa, 1 maja
|
TVP Historia | |
16:00
środa, 1 maja
|
Polsat Games | |
16:30
środa, 1 maja
|
Polsat Games | |
18:30
środa, 1 maja
|
Polsat Games | |
19:00
środa, 1 maja
|
Polsat Games | |
19:30
środa, 1 maja
|
Polsat Games | |
3:00
noc śr./czw., 1 na 2 maja
|
Polsat Doku | |
3:30
noc śr./czw., 1 na 2 maja
|
Polsat Doku |
Tajna historia XX wieku: Gehlen (65)
gospodarz
|
6:00
czwartek, 2 maja
|
Polsat Games | |
6:30
czwartek, 2 maja
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Złota legenda (18)
gospodarz
|
7:00
czwartek, 2 maja
|
Polsat Games | |
7:30
czwartek, 2 maja
|
Polsat Games | |
8:10
czwartek, 2 maja
|
TVP Historia 2 | |
8:30
czwartek, 2 maja
|
TVP Historia 2 | |
9:55
czwartek, 2 maja
|
TVP Historia | |
10:25
czwartek, 2 maja
|
TVP Historia | |
12:40
czwartek, 2 maja
|
TVP Historia 2 | |
15:35
czwartek, 2 maja
|
TVP Historia | |
16:00
czwartek, 2 maja
|
Polsat Games | |
16:30
czwartek, 2 maja
|
Polsat Games | |
17:25
czwartek, 2 maja
|
TVP Historia 2 | |
18:30
czwartek, 2 maja
|
Polsat Games | |
19:00
czwartek, 2 maja
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Złota legenda (18)
gospodarz
|
19:30
czwartek, 2 maja
|
Polsat Games | |
22:00
czwartek, 2 maja
|
TVP Historia | |
22:30
czwartek, 2 maja
|
TVP Historia | |
3:00
noc czw./pt., 2 na 3 maja
|
Polsat Doku |
Tajna historia XX wieku: Legenda (66)
gospodarz
|
3:30
noc czw./pt., 2 na 3 maja
|
Polsat Doku | |
6:00
piątek, 3 maja
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Skarb Himmlera (19)
gospodarz
|
6:30
piątek, 3 maja
|
Polsat Games | |
7:00
piątek, 3 maja
|
Polsat Games | |
7:30
piątek, 3 maja
|
Polsat Games | |
8:10
piątek, 3 maja
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Rok 1941, część 1
gospodarz
|
8:35
piątek, 3 maja
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Rok 1941, część 2
gospodarz
|
16:00
piątek, 3 maja
|
Polsat Games | |
16:30
piątek, 3 maja
|
Polsat Games | |
18:30
piątek, 3 maja
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Skarb Himmlera (19)
gospodarz
|
19:00
piątek, 3 maja
|
Polsat Games | |
19:30
piątek, 3 maja
|
Polsat Games | |
0:55
noc pt./sob., 3 na 4 maja
|
TVP Historia | |
1:35
noc pt./sob., 3 na 4 maja
|
TVP Historia | |
3:00
noc pt./sob., 3 na 4 maja
|
Polsat Doku | |
3:30
noc pt./sob., 3 na 4 maja
|
Polsat Doku | |
6:00
sobota, 4 maja
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Olbrzym (21)
gospodarz
|
6:30
sobota, 4 maja
|
Polsat Games | |
7:00
sobota, 4 maja
|
Polsat Games | |
7:30
sobota, 4 maja
|
Polsat Games | |
18:30
sobota, 4 maja
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Olbrzym (21)
gospodarz
|
19:00
sobota, 4 maja
|
Polsat Games | |
19:30
sobota, 4 maja
|
Polsat Games | |
3:00
noc sob./niedz., 4 na 5 maja
|
Polsat Doku | |
3:30
noc sob./niedz., 4 na 5 maja
|
Polsat Doku | |
6:00
niedziela, 5 maja
|
Polsat Games | |
6:30
niedziela, 5 maja
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Tajemnicza góra (24)
gospodarz
|
7:00
niedziela, 5 maja
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: Wizna (49)
gospodarz
|
7:30
niedziela, 5 maja
|
Polsat Games | |
18:30
niedziela, 5 maja
|
Polsat Games | |
19:00
niedziela, 5 maja
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Tajemnicza góra (24)
gospodarz
|
19:30
niedziela, 5 maja
|
Polsat Games | |
0:00
noc niedz./pon., 5 na 6 maja
|
Polsat Doku | |
0:30
noc niedz./pon., 5 na 6 maja
|
Polsat Doku | |
1:00
noc niedz./pon., 5 na 6 maja
|
Polsat Doku | |
1:30
noc niedz./pon., 5 na 6 maja
|
Polsat Doku | |
3:00
noc niedz./pon., 5 na 6 maja
|
Polsat Doku | |
3:30
noc niedz./pon., 5 na 6 maja
|
Polsat Doku | |
6:00
poniedziałek, 6 maja
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Kamienna reduta (25)
gospodarz
|
6:30
poniedziałek, 6 maja
|
Polsat Games | |
7:00
poniedziałek, 6 maja
|
Polsat Games | |
7:30
poniedziałek, 6 maja
|
Polsat Games | |
8:00
poniedziałek, 6 maja
|
TVP Historia 2 |
Sensacje XX wieku: Rok 1941 (1)
gospodarz
|
8:25
poniedziałek, 6 maja
|
TVP Historia 2 |
Sensacje XX wieku: Rok 1941 (2)
gospodarz
|
9:30
poniedziałek, 6 maja
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Rok 1941, część 3
gospodarz
|
9:55
poniedziałek, 6 maja
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Hess
gospodarz
|
10:00
poniedziałek, 6 maja
|
Polsat Games | |
10:30
poniedziałek, 6 maja
|
Polsat Games | |
12:40
poniedziałek, 6 maja
|
TVP Historia 2 | |
16:00
poniedziałek, 6 maja
|
Polsat Games | |
16:10
poniedziałek, 6 maja
|
TVP Historia | |
16:30
poniedziałek, 6 maja
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: Straceńcy (13)
gospodarz
|
16:35
poniedziałek, 6 maja
|
TVP Historia 2 | |
17:00
poniedziałek, 6 maja
|
Polsat Games | |
19:00
poniedziałek, 6 maja
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Kamienna reduta (25)
gospodarz
|
19:30
poniedziałek, 6 maja
|
Polsat Games | |
20:50
poniedziałek, 6 maja
|
TVP Historia 2 |
Sensacje XX wieku: Hess
gospodarz
|
21:55
poniedziałek, 6 maja
|
TVP Historia 2 |
Sensacje XX wieku: Rok 1941 (3)
gospodarz
|
23:05
poniedziałek, 6 maja
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Rok 1941, część 3
gospodarz
|
23:35
poniedziałek, 6 maja
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Hess
gospodarz
|
2:00
noc pon./wt., 6 na 7 maja
|
TVP Historia | |
3:00
noc pon./wt., 6 na 7 maja
|
Polsat Doku | |
3:30
noc pon./wt., 6 na 7 maja
|
Polsat Doku | |
6:00
wtorek, 7 maja
|
Polsat Games | |
6:30
wtorek, 7 maja
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Zamek na wzgórzu (28)
gospodarz
|
7:00
wtorek, 7 maja
|
Polsat Games | |
7:30
wtorek, 7 maja
|
Polsat Games | |
8:05
wtorek, 7 maja
|
TVP Historia 2 |
Sensacje XX wieku: Rok 1941 (3)
gospodarz
|
8:30
wtorek, 7 maja
|
TVP Historia 2 |
Sensacje XX wieku: Hess
gospodarz
|
9:30
wtorek, 7 maja
|
TVP Historia | |
9:55
wtorek, 7 maja
|
TVP Historia | |
10:00
wtorek, 7 maja
|
Polsat Games | |
10:30
wtorek, 7 maja
|
Polsat Games | |
12:40
wtorek, 7 maja
|
TVP Historia 2 | |
16:00
wtorek, 7 maja
|
Polsat Games | |
16:25
wtorek, 7 maja
|
TVP Historia | |
16:30
wtorek, 7 maja
|
TVP Historia 2 | |
16:30
wtorek, 7 maja
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: Do boju (15)
gospodarz
|
17:00
wtorek, 7 maja
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: Nowa wojna (17)
gospodarz
|
19:00
wtorek, 7 maja
|
Polsat Games | |
19:30
wtorek, 7 maja
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Zamek na wzgórzu (28)
gospodarz
|
20:25
wtorek, 7 maja
|
TVP Historia 2 | |
20:50
wtorek, 7 maja
|
TVP Historia 2 | |
22:45
wtorek, 7 maja
|
TVP Historia | |
23:20
wtorek, 7 maja
|
TVP Historia | |
1:40
noc wt./śr., 7 na 8 maja
|
TVP Historia | |
3:00
noc wt./śr., 7 na 8 maja
|
Polsat Doku | |
3:30
noc wt./śr., 7 na 8 maja
|
Polsat Doku | |
6:00
środa, 8 maja
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Dwa skarby (29)
gospodarz
|
6:30
środa, 8 maja
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Twierdza (30)
gospodarz
|
7:00
środa, 8 maja
|
Polsat Games | |
7:30
środa, 8 maja
|
Polsat Games | |
8:20
środa, 8 maja
|
TVP Historia 2 | |
8:45
środa, 8 maja
|
TVP Historia 2 | |
9:30
środa, 8 maja
|
TVP Historia | |
9:55
środa, 8 maja
|
TVP Historia | |
10:00
środa, 8 maja
|
Polsat Games | |
10:30
środa, 8 maja
|
Polsat Games | |
12:40
środa, 8 maja
|
TVP Historia 2 | |
16:00
środa, 8 maja
|
Polsat Games | |
16:10
środa, 8 maja
|
TVP Historia | |
16:30
środa, 8 maja
|
TVP Historia 2 | |
16:30
środa, 8 maja
|
Polsat Games | |
17:00
środa, 8 maja
|
Polsat Games | |
19:00
środa, 8 maja
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Dwa skarby (29)
gospodarz
|
19:30
środa, 8 maja
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Twierdza (30)
gospodarz
|
21:55
środa, 8 maja
|
TVP Historia 2 | |
23:05
środa, 8 maja
|
TVP Historia | |
23:35
środa, 8 maja
|
TVP Historia | |
1:45
noc śr./czw., 8 na 9 maja
|
TVP Historia | |
3:00
noc śr./czw., 8 na 9 maja
|
Polsat Doku | |
3:30
noc śr./czw., 8 na 9 maja
|
Polsat Doku | |
6:00
czwartek, 9 maja
|
Polsat Games | |
6:30
czwartek, 9 maja
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Skarb Wałbrzycha (32)
gospodarz
|
7:00
czwartek, 9 maja
|
Polsat Games | |
7:30
czwartek, 9 maja
|
Polsat Games | |
8:45
czwartek, 9 maja
|
TVP Historia 2 | |
9:40
czwartek, 9 maja
|
TVP Historia | |
10:00
czwartek, 9 maja
|
Polsat Games | |
10:10
czwartek, 9 maja
|
TVP Historia | |
10:30
czwartek, 9 maja
|
Polsat Games | |
16:00
czwartek, 9 maja
|
Polsat Games | |
16:25
czwartek, 9 maja
|
TVP Historia | |
16:30
czwartek, 9 maja
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: Twierdza (22)
gospodarz
|
17:00
czwartek, 9 maja
|
Polsat Games | |
23:10
czwartek, 9 maja
|
TVP Historia | |
23:45
czwartek, 9 maja
|
TVP Historia | |
2:20
noc czw./pt., 9 na 10 maja
|
TVP Historia | |
3:00
noc czw./pt., 9 na 10 maja
|
Polsat Doku | |
3:30
noc czw./pt., 9 na 10 maja
|
Polsat Doku |