Ogólnotematyczne

TVP 1
od 10:45serial obyczajowy
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
12:30program informacyjny
14:00serial obyczajowy
Polsat
od 10:50serial paradokumentalny
11:50serial paradokumentalny
12:20serial paradokumentalny
12:50serial paradokumentalny
13:50serial paradokumentalny
14:50serial paradokumentalny
TVN
od 10:35serial paradokumentalny
11:35serial paradokumentalny
12:35serial paradokumentalny
13:05serial paradokumentalny
14:15serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
od 10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
TV 4
12:00serial fabularny
13:00serial obyczajowy
14:00magazyn policyjny
Tele 5
od 7:30
12:00telezakupy

Filmowe

ale kino+
od 10:25dramat obyczajowy
zdjęcie
12:10dramat biograficzny
14:00etiuda filmowa
14:20dramat obyczajowy
AXN
11:00serial sensacyjny
12:00serial sensacyjny
13:00serial kryminalny
14:00serial kryminalny
CANAL+ 1
od 10:00komedia romantyczna
11:30magazyn sportowy
13:30chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
od 10:45serial dokumentalny
11:35magazyn muzyczny
14:40magazyn informacyjny
14:50chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
od 10:10dramat obyczajowy
12:10magazyn informacyjny
12:20dramat obyczajowy
14:05film krótkometrażowy
14:30dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
11:00serial obyczajowy
11:45serial obyczajowy
12:30komediodramat
13:40film krótkometrażowy
14:10film krótkometrażowy
14:40film dokumentalny
CBS Europa
od 9:55film przygodowy
11:40film obyczajowy
13:30dramat kryminalny
HBO
11:30dramat obyczajowy
13:15film dla dzieci
14:40komedia romantyczna
HBO 2
11:50dramat obyczajowy
14:05dramat obyczajowy
Polsat Film
od 10:15film kostiumowy
11:50film przygodowy
14:35film kostiumowy

Sportowe

CANAL+ Sport
od 10:35BMW International Open - finał
12:35BMW International Open - finał
Eurosport 1
od 10:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
12:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
14:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
nSport+
od 10:45magazyn piłkarski
11:45magazyn piłkarski
13:00skrót meczu: Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz
13:30skrót meczu: Get Well Toruń - BETARD Sparta Wrocław
14:00mecz fazy grupowej: Juventus FC - Sevilla FC
Polsat Sport
11:00mecz fazy grupowej: Serbia - Hiszpania
13:00mecz fazy grupowej: Czechy - Dania
Polsat Sport Extra
od 9:10magazyn sportów walki
11:20mecz półfinałowy gry pojedynczej
13:30magazyn lekkoatletyczny
14:10mecz finałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
12:30magazyn sportowy
13:00program informacyjny
13:07mecz: Guangzhou Evergrande Taobao FC - Hebei China Fortune
14:00program informacyjny
14:07mecz: Guangzhou Evergrande Taobao FC - Hebei China Fortune
TVP Sport
od 9:55mecz fazy grupowej: Niemcy - Kamerun
12:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
14:00mecz 3. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!