Ogólnotematyczne

TVP 1
od 12:50relacja z uroczystości greckokatolickich
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:15magazyn informacyjny
15:20magazyn kulinarny
15:55serial kostiumowy
16:50cykl felietonów
Polsat
od 12:45serial paradokumentalny
13:45serial fabularno-dokumentalny
14:15serial fabularno-dokumentalny
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10program informacyjny
16:20magazyn reporterów
16:40serial paradokumentalny
TVN
od 12:35serial paradokumentalny
13:35serial fabularno-dokumentalny
14:20serial fabularno-dokumentalny
zdjęcie
15:00serial paradokumentalny
TVN 7
od 12:50serial fabularno-dokumentalny
13:50serial paradokumentalny
14:50serial fabularno-dokumentalny
15:50serial obyczajowy
16:55serial komediowy
TV 4
13:00serial obyczajowy
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
16:00reality show
TV 6
14:45program rozrywkowy
15:15serial sensacyjny
16:15serial dokumentalny
TV Puls
od 12:50telenowela
16:05telenowela

Filmowe

ale kino+
od 11:30blok filmów krótkometrażowych
zdjęcie
14:05komediodramat
AXN
od 12:15serial fantasy
13:15serial kryminalny
14:10serial kryminalny
15:10serial sensacyjny
16:10serial sensacyjny
CANAL+
od 11:40komedia
13:25komediodramat
14:55film biograficzny
CANAL+ 1
od 12:40komedia
14:25komediodramat
15:55film biograficzny
CANAL+ Family
od 11:50komedia
13:10komedia romantyczna
14:45magazyn informacyjny
14:55chochliki telewizyjne
15:05komediodramat
CANAL+ Film
od 12:50dramat obyczajowy
15:05dramat obyczajowy
16:30dramat przygodowy
CANAL+ Seriale
od 12:35komediodramat
14:05komediodramat
15:35film animowany
FilmBox
od 12:45film SF
14:45serial komediowy
15:15serial komediowy
15:45serial obyczajowy
HBO
13:05komedia
14:55komediodramat
16:25film animowany
HBO Comedy
od 12:00komedia romantyczna
13:50serial komediowy
Kino Polska
od 12:50komedia obyczajowa
15:55serial sensacyjny
Polsat Film
od 12:20film przygodowy
zdjęcie
14:45film obyczajowy
16:30film przygodowy
TCM
od 12:10komedia sensacyjna
zdjęcie
14:05komediodramat
16:30film sensacyjny

Sportowe

CANAL+ Sport
od 12:00mecz: Irlandia - Anglia
13:45podsumowanie sezonu 2014/2015
16:00Alstom Open de France - skrót finału
Eurosport
13:00magazyn kolarski
13:153. etap: Antwerpia - Huy
nSport+
13:00mecz fazy grupowej: Arsenal Londyn - Borussia Dortmund
15:00mecz fazy grupowej: Łudogorec Razgrad - Liverpool FC
Polsat Sport
od 11:50mecz fazy grupowej: Kanada - Polska
14:00mecze 4. rundy gry pojedynczej: Jelena Janković - Agnieszka Radwańska, Venus Williams - Serena Williams, Andy Murray - Ivo Karlović, Roger Federer - Roberto Bautista Agut
Polsat Sport Extra
14:00mecze 4. rundy gry pojedynczej: Maria Szarapowa - Zarina Dijas, Stan Wawrinka - David Goffin, Novak Djoković - Kevin Anderson
Polsat Sport News
14:00mecze 4. rundy gry pojedynczej: Richard Gasquet - Nick Kyrgios, Caroline Wozniacki - Garbine Muguruza, Tomas Berdych - Gilles Simon
TVP Sport
od 11:25mecz o 3. miejsce: Niemcy - Anglia
15:25mecz o 3. miejsce: Peru - Paragwaj

Możesz wybrać jakie stacje mają się pokazywać na tej stronie!