Program TV

Ogólnotematyczne

TVP 1 /HD
15:15
15:20telenowela
zdjęcie
15:50serial kostiumowy
17:15
17:25teleturniej muzyczny
17:55telenowela
18:30talk-show
TVP 2 /HD
od 14:25film dokumentalny
15:25serial komediowy
16:30serial komediowy
17:25magazyn
18:40
18:50teleturniej
Polsat /HD
od 14:45serial paradokumentalny
16:10program informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial fabularno-dokumentalny
zdjęcie
17:00serial paradokumentalny
18:00serial obyczajowy
TVN /HD
15:00serial paradokumentalny
zdjęcie
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
TV 4
15:00reality show
16:00serial obyczajowy
zdjęcie
17:00serial obyczajowy
18:00serial obyczajowy
18:30serial obyczajowy
TVN 7
od 14:55serial fabularno-dokumentalny
15:55serial obyczajowy
16:55serial obyczajowo-komediowy
17:30serial obyczajowo-komediowy
18:00serial kryminalny
TV Puls
od 14:30serial obyczajowy
16:00serial dokumentalny
16:30serial komediowy
17:10serial komediowy
18:00serial SF
Polsat 2
od 14:30program rozrywkowy
16:00serial komediowy
16:50serial komediowy
17:35serial komediowy
18:10serial fabularno-dokumentalny
18:40serial fabularno-dokumentalny

Filmowe

AXN /HD
15:00serial kryminalny
17:55serial sensacyjny
18:55serial kryminalny
HBO /HD
od 13:30film SF
zdjęcie
15:55komediodramat
18:00magazyn filmowy
18:35komedia
Kino Polska
od 13:55komedia
16:05serial obyczajowy
17:00serial obyczajowy
18:00serial obyczajowy
Polsat Film
od 14:40komedia
zdjęcie
16:45komedia romantyczna

Sportowe

Eurosport /HD
od 14:15mecz finałowy
17:30magazyn piłkarski
18:15mecz fazy grupowej: Paris Saint-Germain - FC Barcelona
Polsat Sport /HD
od 13:00mecz: Energa AZS Koszalin - KPR Ruch Chorzów
15:10mecz: PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
17:20magazyn lekkoatletyczny
18:00mecz: PGE Atom Trefl Sopot - KPS Chemik Police
TVP Sport
od 13:30mecz fazy grupowej: Serena Williams - Ana Ivanović
15:30mecz fazy grupowej: Simona Halep - Eugenie Bouchard
17:30film dokumentalny

Informacyjne

Polsat News
15:20
15:25program informacyjny
16:50program informacyjny
16:55reportaż
17:00magazyn
18:25program informacyjny
18:30magazyn
18:50program informacyjny
TVN24 /HD
15:00magazyn informacyjny
16:00program informacyjny
18:00program publicystyczny
TVP Info
15:00program informacyjny
15:25program informacyjny
15:30program informacyjny
16:30magazyn
17:00program informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:30magazyn reporterów
18:00program informacyjny
18:27program publicystyczny
18:50program informacyjny

Dokumentalne

Rozrywkowe i muzyczne

Lifestylowe

TVN Style
od 14:25reality show
15:10program rozrywkowy
16:25program rozrywkowy
18:25program kulinarno-rozrywkowy
TVN Turbo
15:00magazyn motoryzacyjny
15:30magazyn motoryzacyjny
16:15program rozrywkowy
16:45magazyn motoryzacyjny
18:00magazyn informacyjny
18:50program rozrywkowy

Dla dzieci

Disney Channel
od 14:55serial komediowy
15:20serial komediowy
15:45magazyn kulinarny
16:00serial komediowy
17:00serial dla młodzieży
17:30serial familijny
18:00film przygodowy
Disney Junior
od 14:45serial animowany
15:15serial animowany
15:40serial animowany
16:05serial animowany
16:35serial animowany
17:00serial animowany
17:05program dla dzieci
17:30serial animowany
18:00serial animowany
18:10serial animowany
18:25serial animowany
Disney XD
15:00serial animowany
15:25serial animowany
15:55serial animowany
16:20serial animowany
16:25serial animowany
16:50serial animowany
17:20serial animowany
17:50serial animowany
18:15serial animowany

Lokalne

TVS /HD
15:00serial dokumentalny
16:05program muzyczny
17:05magazyn mniejszości niemieckiej
17:20program ekonomiczny
18:05program dla dzieci

Możesz wybrać jakie stacje mają się pokazywać na tej stronie!