Ogólnotematyczne

TVP 1 /HD
od 5:40serial obyczajowy
6:40magazyn dla niepełnosprawnych
6:55program edukacyjny
7:50magazyn
8:15magazyn
8:45serial obyczajowy
Polsat /HD
6:00program informacyjny
7:45serial animowany
9:15program rozrywkowy
TV 4
6:00serial animowany
6:20serial animowany
6:40serial animowany
7:40serial animowany
8:40serial przyrodniczy
9:40reality show
TVN 7
6:50telezakupy
8:55serial komediowy
9:55serial komediowy
TV Puls
6:00serial dokumentalny
6:30program kulinarny
7:00program informacyjny
TV Puls 2
6:05serial komediowy
6:35serial komediowy
7:10serial komediowy
7:50serial przygodowy
8:25serial przygodowy
8:55film animowany
TVP Polonia
6:05program rozrywkowy
6:35serial obyczajowy
7:00serial obyczajowy
7:25serial obyczajowy
7:50serial obyczajowy
8:20serial fabularno-dokumentalny
8:50cykl reportaży
9:35program edukacyjny
9:55program dla dzieci

Filmowe

AXN /HD
6:00serial sensacyjny
7:00serial sensacyjny
8:00serial kryminalny
8:55serial kryminalny
9:50serial kryminalny
HBO /HD
6:00komedia romantyczna
7:35film fantasy
9:15komedia przygodowa

Sportowe

Eurosport /HD
8:30mecz półfinałowy kobiet
9:15magazyn tenisowy
9:30mecz finałowy kobiet: Serena Williams - Maria Szarapowa
Polsat Sport /HD
7:00magazyn piłki ręcznej
8:30mecz fazy grupowej: PGE Skra Bełchatów - Jihostroj Czeskie Budziejowice

Informacyjne

Polsat News
6:00program informacyjny
TVP Info
od 5:59program informacyjny
6:29program informacyjny
6:59program informacyjny
7:29program informacyjny
8:29program informacyjny
9:29program informacyjny
9:59program informacyjny

Dokumentalne

Rozrywkowe i muzyczne

VIVA Polska
6:00program muzyczny
8:15lista klipów

Lifestylowe

TVN Style
6:05program rozrywkowy
7:35magazyn poradnikowy
TVN Turbo
6:00program rozrywkowy
6:30serial dokumentalny
7:00magazyn wędkarski
8:00serial dokumentalny
9:15magazyn motoryzacyjny
9:45program rozrywkowy

Dla dzieci

Disney Channel
6:00serial animowany
6:25serial animowany
7:15magazyn kulinarny
7:30serial komediowy
7:55serial komediowy
8:20serial komediowy
8:45program dla młodzieży
9:00serial dla młodzieży
9:30serial komediowy
Disney Junior
6:00serial animowany
6:10serial animowany
6:25serial animowany
6:35serial animowany
6:50serial animowany
7:00serial animowany
7:15program dla dzieci
7:40serial animowany
7:50serial animowany
8:05serial animowany
8:30serial animowany
8:35serial animowany
9:00serial animowany
9:50serial animowany
Disney XD
6:00serial animowany
6:35serial animowany
7:00serial animowany
7:25serial animowany
8:15serial animowany
8:40serial animowany
9:05serial komediowy
9:30serial animowany
9:55serial komediowy

Lokalne

TVS /HD
7:25program ogrodniczy
7:45program dla dzieci
9:40program rozrywkowy
9:55program muzyczny

Możesz wybrać jakie stacje mają się pokazywać na tej stronie!