Ogólnotematyczne

TVP 1
od 21:25telenowela dokumentalna
0:05program sportowy
0:35teleturniej muzyczny
1:25film obyczajowy
Polsat
22:05serial kryminalny
23:00serial kryminalny
0:00film biograficzny
TVN
od 21:30serial obyczajowy
1:45magazyn reporterów
TVN 7
22:10serial sensacyjny
zdjęcie
23:15film sensacyjny
1:45interaktywny program rozrywkowy
TV 4
od 20:00film sensacyjny
22:20horror
0:05horror SF
TV Puls
od 21:50film sensacyjny
23:55serial historyczny
0:50program informacyjny
1:40program kulinarny
TVP Kultura
22:05program publicystyczny
0:35film krótkometrażowy
1:00film krótkometrażowy
1:30dramat obyczajowy
Tele 5
22:50program rozrywkowy
23:05film erotyczny
0:45program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
od 21:25thriller
zdjęcie
23:45dramat obyczajowy
1:45dramat sensacyjny
AXN
0:10dramat kryminalny
CANAL+
zdjęcie
od 21:30film wojenny
23:50film dokumentalny
0:15horror
1:45dramat obyczajowy
CANAL+ 1
od 21:00magazyn ligi polskiej
zdjęcie
22:30film wojenny
0:50film dokumentalny
1:15horror
CANAL+ Family
od 21:50komediodramat
23:40dramat obyczajowy
1:10komedia
CANAL+ Film
od 21:30komediodramat
zdjęcie
22:55dramat wojenny
0:30komediodramat
CANAL+ Seriale
22:00serial obyczajowy
22:45serial obyczajowy
23:30serial kryminalny
0:25serial kryminalny
CBS Europa
22:00serial historyczny
zdjęcie
23:00komedia kryminalna
1:05film sensacyjny
FilmBox
zdjęcie
23:15thriller
1:10dramat obyczajowy
HBO
od 21:45film sensacyjny
zdjęcie
23:50horror
1:10thriller
HBO 2
od 21:00komediodramat
22:45serial dokumentalny
1:45film dokumentalny
HBO 3
22:00serial obyczajowy
23:00serial komediowy
1:30serial sensacyjny
Kino Polska
od 21:10serial komediowy
22:20serial komediowy
1:20film obyczajowy
Stopklatka TV
od 20:00dramat sensacyjny
zdjęcie
22:40dramat psychologiczny
1:05horror komediowy
TNT (dawniej TCM)
od 21:00film SF
23:00horror komediowy
1:00film przygodowy

Sportowe

CANAL+ Sport
od 21:30magazyn ligi polskiej
22:20magazyn sportowy
23:05magazyn piłkarski
23:30magazyn sportowy
23:45magazyn ligi polskiej
1:15magazyn ligi polskiej
Eurosport 1
22:00mecz: Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders
23:55magazyn informacyjny
0:00mecz finałowy gry pojedynczej
1:15mecz: Columbus Crew - New England Revolution
Eurosport 2
22:15mecz ćwierćfinałowy: Argentyna - Egipt
0:00mecz ćwierćfinałowy: Rosja - Hiszpania
0:40magazyn informacyjny
0:45mecz ćwierćfinałowy: Portugalia - Azerbejdżan
Polsat Sport
23:00waga lekka: Anthony Crolla - Jorge Linares
0:30waga junior ciężka: Adam Balski - Walery Brudow; waga półciężka: Robert Parzeczewski - Beka Aduashvili
Polsat Sport Extra
od 20:10mecz: Feyenoord Rotterdam - Roda JC Kerkrade
22:20magazyn piłkarski
0:30mecz: GKS Katowice - Stal Mielec
Polsat Sport News
22:00program informacyjny
22:07mecz: Polska - Ukraina
1:00mecz finałowy gry pojedynczej
TVP Sport
od 21:45program sportowy
22:25mecz ćwierćfinałowy: Argentyna - Egipt
23:50waga średnia: Robert Świerzbiński - Timo Laine
0:55mecz ćwierćfinałowy: Azerbejdżan - Portugalia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!