Ogólnotematyczne

zdjęcie
11:05serial obyczajowy
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
12:30program informacyjny
12:50film dokumentalny
14:00serial obyczajowy
11:00magazyn informacyjny
11:15serial obyczajowy
12:50serial obyczajowy
13:50serial fabularno-dokumentalny
14:25serial dokumentalny
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:50serial paradokumentalny
od 10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
od 10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
11:00serial fabularny
12:00serial fabularny
13:00serial fabularny
14:00magazyn policyjny
od 10:20magazyn
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
13:25serial komediowy
14:20film dokumentalny
od 7:30
12:00telezakupy

Filmowe

od 9:40dramat obyczajowy
12:55dramat obyczajowy
14:25film obyczajowy
11:00serial kryminalny
12:00serial kryminalny
13:00serial kryminalny
14:00serial kryminalny
od 10:05komedia
zdjęcie
11:50melodramat
13:20chochliki telewizyjne
13:50komedia przygodowa
zdjęcie
12:50melodramat
14:20chochliki telewizyjne
14:50komedia przygodowa
11:05film krótkometrażowy
11:15film fantasy
13:00magazyn muzyczny
13:50serial dokumentalny
14:40komedia
od 10:55film krótkometrażowy
11:20komedia kryminalna
12:50magazyn informacyjny
13:00chochliki telewizyjne
13:10komediodramat
14:35film krótkometrażowy
14:50film krótkometrażowy
od 10:30serial sensacyjny
11:15serial komediowy
11:40serial komediowy
12:05serial komediowy
12:30serial historyczny
13:30serial historyczny
14:25film krótkometrażowy
14:55film krótkometrażowy
od 10:00film fantasy
11:45dramat kryminalny
13:30dramat obyczajowy
od 10:20komedia przygodowa
zdjęcie
12:05thriller
od 10:20komedia obyczajowa
zdjęcie
12:20dramat biograficzny
od 9:50film biograficzny
zdjęcie
12:10film obyczajowy
od 10:40baśń filmowa
14:45komedia romantyczna
od 9:20thriller
11:25dramat wojenny

Sportowe

od 9:00mecz: Tottenham Hotspur FC - Swansea City AFC
11:10mecz: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
13:15magazyn piłkarski
14:10film dokumentalny
11:30magazyn sportów motorowych
12:30jazda indywidualna na czas juniorów
zdjęcie
13:00jazda indywidualna na czas mężczyzn
11:00magazyn żużlowy
12:40magazyn sportowy
od 9:10mecz 1/8 finału: Drutex-Bytovia Bytów - Pogoń Szczecin
11:20waga średnia: Saul Alvarez - Gienadij Gołowkin
13:30mecz: PGE Skra Bełchatów - Power Volley Milano
od 9:10piłka nożna
11:20magazyn piłkarski
13:00mecz: PSV Eindhoven - Feyenoord
od 10:20piłka nożna
12:00program informacyjny
12:07piłka nożna
12:30magazyn piłkarski
13:00program informacyjny
13:07mecz 1/8 finału
14:00program informacyjny
14:07mecz 1/8 finału
od 10:00mecz 2. rundy gry pojedynczej: Garbine Muguruza - Monica Puig
zdjęcie
13:00jazda indywidualna na czas mężczyzn

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!