Żony Hollywood (9)

Żony Hollywood (9)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Izabela i Laila postanawiają przygotować niespodziankę dla Deana - męża Izabeli i ojczyma Laili. Helena i Rodrigo przeżywają rozstanie z Nicolasem, który wyjeżdża na studia do Polski.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzecia seria programu. Iwona Burnat i Reggie przygotowują się do ślubu. Helena Deeds wyruszy w sentymentalną podróż u boku Rodrigo. Jedną z nowych bohaterek jest Monique Lehmann, światowej sławy artystka. Jej mąż David to były kapitan marynarki oraz inżynier NASA. Do grona żon Hollywood dołączą również siostry, Żanett Gromadzky i Joanna Maloney. Pierwsza jest konsultantem imigracyjnym, druga - agentem i rzeczoznawcą nieruchomości. Obie mają za sobą nieudane małżeństwa, nie tracą jednak nadziei, że uda im się znaleźć drugie połówki. W trzecim sezonie pojawi się również była modelka Izabela Yamagata, właścicielka agencji modelingowej, która obecnie zajmuje się domem. Gości ona dorosłą córkę i wnuka. Ostatnią bohaterką jest Eva D'Angelo, przywiązana do Polski, podkreślająca swoje korzenie na każdym kroku. Razem z mężem, amerykańskim biznesmenem włoskiego pochodzenia, należy do wielu elitarnych klubów oraz słyną z wystawnych przyjęć.

Izabela i Laila są diametralnie różne, dlatego czas, który spędzają razem, zawsze obfituje w niezwykłe zdarzenia. Tym razem postanawiają przygotować urodzinową niespodziankę dla Deana - męża Izabeli oraz ojczyma Laili. Helena i Rodrigo przeżywają rozstanie z Nicolasem, który niebawem wyjeżdża na studia do Polski. Matka chłopaka nie potrafi myśleć o niczym innym, mąż próbuje ją pocieszyć. Razem odwiedzają ranczo. Jednak Nicolas ma dla matki kolejną poruszającą wiadomość, która burzy jej spokój. Monika otrzymała długo oczekiwaną przesyłkę z Polski. Kobieta dzieli się zawartością paczki ze swoim bratem. Eva D'Angelo uwielbia gotować, przebywanie w kuchni bardzo ją odpręża. Przygotowuje dania dla męża Johna i psa Mikusia. Iwona i Reggie planują wspólną przyszłość. Stworzyli też duet wokalny. To spełnienie obietnicy hinduskiego księcia popu. Nauka śpiewu okazuje się trudna.