Żony Hollywood (1/11)
W skrócie: | Dom Heleny Kolodziey odwiedzali politycy i amerykańskie gwiazdy. Helena Deeds przygotowuje się do przeprowadzki. Z partnerem sprzedała posiadłość, dzięki czemu może sobie pozwolić na wytworne zakupy. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
W drugiej edycji programu obok kobiet znanych z poprzedniego sezonu - Kingi Korty, Evy Haliny Rich oraz Heleny Deeds - pojawią się trzy nowe. Iwona Burnat to córka emigrantów, która urodziła się w Chicago. Rodzice zaszczepili jej miłość do ojczyzny i polską tradycję. Dziś Iwona prowadzi dwie firmy świadczące usługi psom zamożnych właścicieli. Dba o wygląd i kreacje pupili gwiazd Hollywood. Iwona i jej mąż, hinduski wokalista Reggie Benjamin, tworzą niezwykle barwą parę. Druga bohaterka programu, Helena Kolodziey, jest założycielką przedsiębiorstwa działającego w branży alkoholowej. Fanami vodki jej produkcji są Justin Timberlake, Brad Pitt, Tori Spelling czy Kim Kardashian. Rezydencja, w której mieszka Helena, należała wcześniej do Michaela Jordana. Dom znajduje się w najdroższej dzielnicy Los Angeles, gdzie sąsiadują z nim posiadłości Britney Spears czy George'a Clooneya. Ostatnia z kobiet, Małgosia Migdał, to uznana projektantka wnętrz. Wykonuje zlecenia dla bogatych i znanych klientów z całych Stanów Zjednoczonych. Wciąż rozwija swój biznes, podejmuje też nowe wyzwania. Od 20 lat pozostaje w związku z tym samym mężczyzną, Jurkiem; jest szczęśliwą mamą. Tymczasem bohaterka pierwszej serii, uwielbiająca luksus Kinga Korta, i jej kochający mąż Chet mają plany związane z powiększeniem rodziny. Helena Deeds zaprezentuje swoje godne podziwu inwestycje oraz nowe hobby, o której do tej pory nie mówiła. Z kolei Eva Halina Rich i jej rodzina zasmakują kowbojskiego życia.
Helena Kolodziey jest kobietą sukcesu, która dzięki ciężkiej pracy, odwadze i rodzinnej recepturze na napoje procentowe, zyskała majątek oraz prestiż. Kiedyś pracowała jako pielęgniarka, dziś jest potentatką branży alkoholowej. Dom Heleny odwiedzali politycy i amerykańskie gwiazdy. Drugą bohaterką programu będzie Eva Halina Rich, polska Miss Foto '85, była fotomodelka, aktorka i malarka, a także matka uroczych bliźniaczek. W nowym sezonie podejmie nowe wyzwania, jednak najpierw musi się zrelaksować na polu golfowym, gdzie będzie rywalizować z mężem, Chrisem. Helena Deeds przygotowuje się do kolejnej przeprowadzki. Ona i jej partner Rodrigo sprzedali ogromną posiadłość w Los Angeles, dzięki czemu mogli sobie pozwolić na zakupy: wytworną garderobę, kosztowności oraz obrazy. Ich nową sąsiadką zostanie kolejna bohaterka programu - Małgosia Migdał.
Zobacz także
- Żony Hollywood (1) - program rozrywkowy - noc wt./śr., 21 na 22 października 1:30
- Żony Hollywood (2) - program rozrywkowy - noc śr./czw., 22 na 23 października 1:30
- Żony Hollywood (3) - program rozrywkowy - noc czw./pt., 23 na 24 października 1:15
- Żony Hollywood (4) - program rozrywkowy - noc sob./niedz., 25 na 26 października 1:25
- Żony Hollywood (5) - program rozrywkowy - noc niedz./pon., 26 na 27 października 1:25
- Żony Hollywood (6) - program rozrywkowy - noc pon./wt., 27 na 28 października 1:25
- Żony Hollywood (7) - program rozrywkowy - noc wt./śr., 28 na 29 października 1:35