Żony Hollywood (7/8)

Żony Hollywood (7/8)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Kinga idzie na zakupy na Rodeo Drive, ulicy pełnej luksusowych sklepów. Słabością Kingi są buty. Potrafi wydać na nie kilka tysięcy dolarów rocznie. Jej mąż wie, że nie kontroluje ona tej pasji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sylwetki Polek, które od lat mieszkają w Los Angeles. Kobiety prowadza tu własny biznes i obracają się w towarzystwie światowych gwiazd. Oprócz narodowości łączy je pasja do wystawnego życia, zakupów i obsesyjna dbałość o wygląd. Eva Halina była "królową reklam" w Los Angeles, kiedy poślubiła amerykańskiego aktora komediowego - Christophera Richa. Jest matką dwóch jedenastoletnich córek i wykształconą pasjonatką malarstwa. Helena Deeds wraz ze swoim partnerem zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych posiadłości w Malibu. Izabella St. James, z wykształcenia prawniczka, pracuje jako modelka, pisze książki biograficzne i jest byłym króliczkiem Playboy'a. Kasia Wołejnio jest aktorką i producentką filmową. Swoją karierę rozpoczęła epizodem w produkcji "Bad Boys 2". Kinga Korta projektuje i sprzedaje ekskluzywną biżuterię oraz hoduje wyżły weimarskie. Kobiety opowiadają o początkach swojego pobytu w Hollywood, relacjonują codzienność życia w luksusie oraz wyjawiają plany na przyszłość.

Kinga idzie na zakupy na Rodeo Drive, ulicy pełnej luksusowych sklepów. Największą słabością Kingi są buty. Potrafi wydać na nie kilka tysięcy dolarów rocznie. Jej mąż zdaje sobie sprawę, że żona nie kontroluje tej pasji. Chet szykuje się do poważnej rozmowy o ograniczeniu wydatków. Helena i Rodrigo pokazują rezydencję na sprzedaż producentowi wytworni filmowej Paramount Pictures. Prezentacja imponującej nieruchomości to spektakl, w którym wykorzystywane są m.in. helikoptery. Kasia szkoli swój warsztat aktorski. Jeden z nauczycieli w Lounge Theatre twierdzi, że jest ona najlepszą jego uczennicą, z jaką kiedykolwiek pracował. Kasia wybiera się na plan zdjęciowy produkcji, w której gra jej przyjaciółka - Sofia Vergara. W domu Izabelli trwają przygotowania do wizyty jej matki. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Kobieta ubiera elegancko nawet wnuczęta, czyli swoje cztery mopsy. Matka jest najważniejszą osobą w życiu Izabelli. Wspiera córkę we wszelkich wyborach. Tym razem jednak przygotuje tajemniczy plan związany z przyszłością Izy.