Żony Hollywood (6/8)

Żony Hollywood (6/8)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:W Hollywood panuje kult pięknego ciała. Kinga ćwiczy sześć razy w tygodniu z osobistym trenerem. Helena uwielbia hiking. Podczas spaceru po skalistych klifach Malibu zdradza sekrety ze swojego życia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sylwetki Polek, które od lat mieszkają w Los Angeles. Kobiety prowadza tu własny biznes i obracają się w towarzystwie światowych gwiazd. Oprócz narodowości łączy je pasja do wystawnego życia, zakupów i obsesyjna dbałość o wygląd. Eva Halina była "królową reklam" w Los Angeles, kiedy poślubiła amerykańskiego aktora komediowego - Christophera Richa. Jest matką dwóch jedenastoletnich córek i wykształconą pasjonatką malarstwa. Helena Deeds wraz ze swoim partnerem zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych posiadłości w Malibu. Izabella St. James, z wykształcenia prawniczka, pracuje jako modelka, pisze książki biograficzne i jest byłym króliczkiem Playboy'a. Kasia Wołejnio jest aktorką i producentką filmową. Swoją karierę rozpoczęła epizodem w produkcji "Bad Boys 2". Kinga Korta projektuje i sprzedaje ekskluzywną biżuterię oraz hoduje wyżły weimarskie. Kobiety opowiadają o początkach swojego pobytu w Hollywood, relacjonują codzienność życia w luksusie oraz wyjawiają plany na przyszłość.

W Hollywood panuje kult pięknego i wysportowanego ciała. Kinga trenuje sześć razy w tygodniu w wyjątkowych miejscach wraz z osobistym trenerem. Motywacją dla niej jest piękny wygląd, ale również głęboko skrywana tajemnica, o której nie wie nawet jej mąż. Helena i Rodrigo uprawiają jogę. Polka uwielbia też hiking. Podczas samotnego spaceru po skalistych klifach Malibu kobieta zdradza kilka sekretów ze swojego życia. Widzowie dowiedzą się, dlaczego Helena nie została zakonnicą, jak smakuje ubóstwo i w jaki sposób doszła do fortuny. Chris, mąż Evy, wyjeżdża do znajomego na wieś. Ona ma dołączyć do niego za kilka dni. Podczas wizyty u fryzjera, kobieta wyjawia swój sekretny przepis na wiecznie zakochanego męża. Podróż dla Evy okazuje się ogromnym zaskoczeniem. Małżonek nie wyjeżdża po nią na lotnisko, ale też nie odbiera w ogóle jej telefonów. Kasia odwiedza swoją polską przyjaciółkę, która z wakacji przywiozła narzeczonego. Kobieta podejmuje ważną życiową decyzję, która mimo braku partnera, daje jej szansę na dziecko.