Zagadki kryminalne panny Fisher: Wypadek w fabryce (10)

Zagadki kryminalne panny Fisher: Wypadek w fabryce (10)

(Miss Fisher's Murder Mysteries: Death by Miss Adventure)

serial kryminalny Australia 2012
Występują:Essie Davis, Nathan Page, Hugo Johnstone-Burt, Ashleigh Cummings
Reżyseria:Daina Reid
W skrócie:Phryne dowiaduje się o wypadku, do którego doszło w fabryce. Jego ofiarą padła pracownica. Phryne sądzi, że mogła zostać zamordowana. Wysyła do fabryki Dot, która pomaga rozwikłać zagadkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 16 października
pojutrze
13:35 Epic Drama (z napisami)
czwartek, 17 października
za 3 dni
7:45 Epic Drama (z napisami)
piątek, 18 października
za 4 dni
4:10 Epic Drama (z napisami)
wtorek, 22 października
za 8 dni
23:25 Epic Drama (z napisami)

Opis

Akcja serialu toczy się w latach 20. w Melbourne. Jego bohaterką jest wyzwolona i zamożna Phryne Fisher (Essie Davis), która dostaje się w sieć zagadek kryminalnych. Zaradna i pewna siebie młoda kobieta nie spocznie, póki ich nie wyjaśni. Phryne zawsze staje po stronie biednych i słabszych. Jest też obrończynią praw kobiet. Na jej drodze pojawia się przystojny rosyjski tancerz Sasha De Lisse (Kristof Piechocki) oraz detektyw Jack Robinson (Nathan Page). Ważne miejsce w życiu panny Fisher zajmuje także pokojówka Dot (Ashleigh Cummings). Serial powstał w oparciu o cykl powieści detektywistycznych autorstwa Kerry Greenwood.

W tym odcinku

Phryne dowiaduje się o wypadku, do którego doszło w fabryce. Jego ofiarą padła młoda pracownica. Panna Fisher ma jednak pewne podejrzenia. Przypuszcza, że kobieta mogła zostać zamordowana. Aby zbadać sprawę, wysyła do fabryki Dot. Niezawodna pokojówka przygląda się sytuacji panującej w zakładzie i ryzykując własne życie, pomaga Phryne rozwikłać zagadkę. Istnieją podejrzenia, że więcej osób może znajdować się w niebezpieczeństwie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także