Zagadki kryminalne panny Fisher: Morderstwo w klubie Green Mill (3)

Zagadki kryminalne panny Fisher: Morderstwo w klubie Green Mill (3)

(Miss Fisher's Murder Mysteries: The Green Mill Murder)

serial kryminalny Australia 2012
Występują:Essie Davis, Nathan Page, Hugo Johnstone-Burt, Ashleigh Cummings
Reżyseria:Kate Dennis
W skrócie:Przyjęcie, na które przybywa Phryne, zostaje gwałtownie przerwane. Okazuje się, że doszło do morderstwa. Panna Fisher rozpoczyna śledztwo. Przydaje się jej umiejętność pilotowania samolotu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 5 października
za 9 dni
17:30 Epic Drama

Opis

Akcja serialu toczy się w latach 20. w Melbourne. Jego bohaterką jest wyzwolona i zamożna Phryne Fisher (Essie Davis), która dostaje się w sieć zagadek kryminalnych. Zaradna i pewna siebie młoda kobieta nie spocznie, póki ich nie wyjaśni. Phryne zawsze staje po stronie biednych i słabszych. Jest też obrończynią praw kobiet. Na jej drodze pojawia się przystojny rosyjski tancerz Sasha De Lisse (Kristof Piechocki) oraz detektyw Jack Robinson (Nathan Page). Ważne miejsce w życiu panny Fisher zajmuje także pokojówka Dot (Ashleigh Cummings). Serial powstał w oparciu o cykl powieści detektywistycznych autorstwa Kerry Greenwood.

W tym odcinku

Przyjęcie, na które przybywa Phryne, zostaje gwałtownie przerwane. Okazuje się, że doszło do morderstwa. Panna Fisher rozpoczyna własne śledztwo. Tym razem przyda jej się umiejętność pilotowania samolotu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także