Wszyscy kochają Raymonda 2: Podarunek (9)

Wszyscy kochają Raymonda 2: Podarunek (9)

(Everybody Loves Raymond: The Gift)

serial komediowy USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Doris Roberts, Patricia Heaton, Brad Garrett
W skrócie:Ray ma wyrzuty sumienia z powodu prezentu, który podarował ojcu na urodziny. Była to skromna kartka z życzeniami. Postanawia mu to wynagrodzić, kupując wielkie akwarium.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma on piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - Ally (Madylin Sweeten) i bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya: Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się do życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do brata i odwrotnie.

W tym odcinku

Ray ma wyrzuty sumienia, że na 65. urodziny dał swojemu ojcu tylko kartkę z życzeniami. Żeby to naprawić, kupuje mu piękne, gigantyczne akwarium. Frank jest zachwycony prezentem do czasu, aż jedna z rybek umiera. Od tej chwili nienawidzi swojego podarunku. Ray dochodzi do wniosku, że los rybki przypomniał Frankowi o jego własnej śmiertelności. Kiedy jednak odkrywa prawdziwe przyczyny tej nagłej niechęci, otrzymuje ważną lekcję na temat ojcowsko-synowskich relacji.

Występują (pokaż wszystkich)