Wszyscy kochają Raymonda 2: Mozart (4)

Wszyscy kochają Raymonda 2: Mozart (4)

(Everybody Loves Raymond: Mozart)

serial komediowy USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Doris Roberts, Patricia Heaton, Brad Garrett
Reżyseria:Ellen Gittelsohn
W skrócie:Ally rezygnuje z lekcji gry na pianinie, których udzielała jej babcia Marie. Ray, chcąc pokazać córce, że nie można tak łatwo się poddawać, po latach przerwy sam siada do klawiatury.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma on piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - Ally (Madylin Sweeten) i bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya: Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się do życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do brata i odwrotnie.

W tym odcinku

Ally rezygnuje z lekcji gry na pianinie, których udzielała jej babcia Marie. Ray, chcąc pokazać córce, że nie można tak łatwo się poddawać, po latach przerwy sam siada do klawiatury. Chwile spędzone z matką przy instrumencie wywołują wiele dobrych wspomnień z czasów dzieciństwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)