Wszyscy kochają Raymonda 2: Liceum (10)

Wszyscy kochają Raymonda 2: Liceum (10)

(Everybody Loves Raymond: High School)

serial komediowy USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Doris Roberts, Patricia Heaton, Brad Garrett
W skrócie:Ray i Debra jadą na zjazd absolwentów. Na balu dowiadują się wielu zaskakujących ciekawostek z lat swojej młodości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma on piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - Ally (Madylin Sweeten) i bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya: Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się do życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do brata i odwrotnie.

W tym odcinku

Debra namawia Raya, żeby zabrał ją na 20. zjazd absolwentów swojej szkoły. Nawet on nie podejrzewa, jak katastrofalne w skutkach okaże się to spotkanie. Na miejscu odkrywa, że jego żona należała do tej grupy społecznej, przez którą był kiedyś prześladowany. "Fajniejsi" uczniowie z nienawiści wrzucali go do damskiej toalety i wymyślali inne, równie niestandardowe tortury. Niezadowolony z tego, że został zdemaskowany jako "nieudacznik", Ray próbuje jakoś odnaleźć się w tym "mieszanym" małżeństwie.

Występują (pokaż wszystkich)