Wszyscy kochają Raymonda 2: Golf (5)

Wszyscy kochają Raymonda 2: Golf (5)

(Everybody Loves Raymond: Golf)

serial komediowy USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ray Romano, Doris Roberts, Patricia Heaton, Brad Garrett
Reżyseria:Ellen Gittelsohn
W skrócie:Ray namawia Debrę, by pozwoliła mu na grę w golfa. Przechodzi na polu golfowym atak paniki. Lekarz, który zdiagnozował u niego objawy silnego stresu, radzi mu jeszcze częściej grać w golfa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma on piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - Ally (Madylin Sweeten) i bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya: Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się do życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do brata i odwrotnie.

W tym odcinku

Korzystając z podstępu Ray namawia Debrę, żeby pozwoliła mu na grę w golfa. Targany wyrzutami sumienia przechodzi na polu golfowym atak paniki. W ramach terapii lekarz, który zdiagnozował u niego objawy silnego stresu, radzi mu jeszcze częściej grać w golfa. Z kolei według Marie to Debra powinna pomóc Rayowi odzyskać spokój.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także