Wiem, co jem (9/10)

Wiem, co jem (9/10)

magazyn poradnikowy Polska 2013   b.o.
W skrócie:Rocznie statystyczny Polak zużywa 7 litrów oleju. Widzowie zobaczą, co Inspekcja Handlowa znalazła na sklepowych półkach. Prowadząca zdradzi m.in., który olej jest idealny do smażenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna Bosacka, specjalistka od zdrowego odżywiania, tropi nieuczciwych producentów żywności. Udaje się do mniejszych sklepów bądź też supermarketów, by przejrzeć półki z żywnością. Prowadząca podpowie, jakie produkty spożywcze warto kupować, a jakie najlepiej omijać szerokim łukiem. Odkryje co, tak naprawdę skrywają paczki makaronu. Specjalistka również sprawdzi skład i jakość serów żółtych i wielu innych produktów.

Katarzyna Bosacka bierze pod lupę olej. Rocznie statystyczny Polak zużywa 7 litrów tego tłuszczu. Rynek oliwy i olejów w Polsce wart jest przeszło miliard złotych. Widzowie zobaczą, co Inspekcja Handlowa znalazła na sklepowych półkach. Dowiedzą się, jakich haseł i śliskich sztuczek używają producenci, żeby wprowadzić konsumentów w błąd i wcisnąć najniższej jakości produkt. Katarzyna Bosacka zdradzi m.in. olej idealny do smażenia. Widzowie dowiedzą się również, który obniża poziom złego cholesterolu, a który chroni serce.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także