Wiem, co jem (2/15)

Wiem, co jem (2/15)

magazyn poradnikowy Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Batony są popularną i łatwo dostępną przekąską. Katarzyna Bosacka przyjrzy się dostępnym na naszym rynku batonom i pomoże wybrać te, które posiadają również wartości odżywcze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna Bosacka po raz kolejny przygląda się produktom, które znajdują się na sklepowych półkach. Dla prowadzącej sklep spożywczy stał się niemal drugim domem. Kasia krąży między regałami z żywnością, sprawdzając skład produktów, ich wartości odżywcze, a także smak i jakość. Tym razem prowadząca przetestuje uczciwość producentów majonezu, a także sprawdzi, jak smakują bycze jądra z grilla.

Batony są lubianą i łatwo dostępną przekąską, która pozwala zaspokoić niespodziewany głód. Producenci tych popularnych słodyczy wymyślają coraz to nowe produkty, od których uginają się sklepowe półki. Katarzyna Bosacka przyjrzy się dostępnym na naszym rynku batonom i pomoże wybrać te, które - poza pustymi kaloriami i chemią - posiadają również wartości odżywcze. Prowadząca doradzi także, jakie batony należy dawać dzieciom.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także