Świat według Kiepskich: Wiem, co jem (438)

Świat według Kiepskich

sezon 16 odc. 438: Wiem, co jem

serial komediowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Bartosz Żukowski, Marzena Kipiel-Sztuka
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Boczek oferuje sąsiadom produkty spożywcze, reklamując je jako pochodzące prosto ze wsi. Mieszkańcy kamienicy stają się entuzjastami żywności ekologicznej. Jedynie Ferdek pozostaje nieufny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W 16. jubileuszowym sezonie swoich perypetii Ferdek (Andrzej Grabowski) i Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) postanawiają sprzedać mieszkanie i wyjechać do ciepłych krajów. Oprócz tego Kiepska niechcący przyczyni się do zdymisjonowania jednego z ministrów i wybuchu zamieszek na ulicach Warszawy. Ferdek, aby dotrzymać jej kroku, trafi do więzienia. Próżnować nie będą również ich sąsiedzi. Helena (Renata Pałys) i Marian (Ryszard Kotys) Paździochowie razem z Kiepskim wezmą udział w programie o gotowaniu i razem stawią czoła obcym, którzy postanawiają przypuścić atak na Ziemię. Oprócz tego Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski), Jolasia (Anna Ilczuk) i Walduś (Bartosz Żukowski) trafią do szpitala prowadzonego przez Halinkę i znajdą w nim spełnienie marzeń.

W tym odcinku

Boczek oferuje sąsiadom produkty spożywcze, reklamując je jako naturalne i pochodzące prosto ze wsi. Nagle wszyscy mieszkańcy kamienicy staja się entuzjastami żywności ekologicznej. Jedyną osobą, która nieufnie podchodzi do sprawy jest Ferdek. Kiepski postanawia wszcząć prywatne śledztwo, aby sprawdzić, skąd naprawdę pochodzi sprzedawane przez Arnolda jedzenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także