Tu jest pięknie (1/3)

Tu jest pięknie (1/3)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:W tym odcinku Dorota Szelągowska udowodni, że na spełnienie marzeń z dzieciństwa nigdy nie jest za późno. Prowadząca uda się do Nałęczowa, gdzie Małgosia i Kuba zrealizowali swój szalony plan.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 29 listopada
za 8 dni
11:00 TVN

Opis

Dorota Szelągowska odwiedzi wyjątkowe miejsca w Polsce, o których istnieniu często wiedzą tylko wtajemniczeni. Prowadząca udowodni, że nigdy nie jest za późno, aby spełnić swoje marzenie z dzieciństwa i chociaż na chwilę zamieszkać w domku na drzewie. Tym, którzy cenią sobie większe wygody, pokaże luksusowe wnętrza powstałe m.in. w starej fabryce tkanin bawełnianych. Widzowie poznają też właścicieli tych urokliwych miejsc, którzy opowiedzą swoje historie i zdradzą jak udało im się zrealizować swoje nietuzinkowe plany i projekty. Wielu z nich, aby móc zająć się tym, co kochają najbardziej, czyli urządzaniem wnętrz i prowadzeniem wyjątkowych pensjonatów, porzuciło życie w dużych miastach. Dorota Szelągowska zajrzy w każdy zakamarek tych oryginalnych obiektów, zdradzi widzom wnętrzarskie patenty i udowodni, że w Polsce jest wiele wspaniałych miejsc, w których naprawdę jest pięknie.

W tym odcinku Dorota Szelągowska udowodni, że na spełnienie marzeń z dzieciństwa nigdy nie jest za późno. Prowadząca uda się do Nałęczowa, gdzie Małgosia i Kuba zrealizowali swój szalony plan. Małżeństwo zbudowało w pełni wyposażone, komfortowe domki na drzewach. Goście "W Drzewach" mogą cieszyć się bliskim otoczeniem przyrody, rozkoszować ciszą i odpoczywać we wspaniale urządzonych wnętrzach.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także