The Good Doctor (3)

The Good Doctor (3)

(The Good Doctor: Oliver)

serial obyczajowy USA 2017   od 12 lat
Występują:Freddie Highmore, Nicholas Gonzalez, Antonia Thomas, Chuku Modu
Reżyseria:John Dahl
W skrócie:W San Francisco znajduje się dawca wątroby. Murphy i Browne zostają wysłani śmigłowcem po organ do przeszczepu. Nie mogą wrócić drogą powietrzną z uwagi na mgłę. Ruszają policyjnym radiowozem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 11 sierpnia
jutro
19:10 AXN Spin (z napisami)
środa, 12 sierpnia
pojutrze
10:55 AXN Spin (z napisami)
środa, 12 sierpnia
pojutrze
13:55 AXN (z napisami)
środa, 12 sierpnia
pojutrze
14:35 AXN Spin (z napisami)
czwartek, 13 sierpnia
za 3 dni
13:00 AXN (z napisami)

Opis

Dr Shaun Murphy (Freddie Highmore) jest młodym chirurgiem, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Lekarz dołącza do zespołu chirurgów prestiżowego szpitala w Kalifornii. Mimo że nie potrafi nawiązywać normalnych relacji uczuciowych z innymi ludźmi, będzie próbował skutecznie leczyć swoich pacjentów.

W tym odcinku

W San Francisco znajduje się dawca wątroby pilnie potrzebnej w szpitalu św. Bonawentury. Doktorzy Murphy i Browne zostają wysłani śmigłowcem po organ do przeszczepu. Nie mogą jednak wrócić drogą powietrzną z uwagi na mgłę. Ruszają zatem radiowozem policyjnym. Po drodze muszą dokonać na autostradzie operacji chirurgicznej organu. Tymczasem w szpitalu pojawiają się wątpliwości co do zasadności przeszczepu u czekającego biorcy. Zarząd staje przed trudną decyzją, czy pomóc pacjentowi narażając się na konflikt z Rejestrem Przeszczepów, przez co szpital może być pomijany podczas przydzielania narządów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także