x
The Good Doctor (20)

The Good Doctor (20)

(The Good Doctor 2: Middle Ground)

serial obyczajowy USA 2018-2019   od 12 lat
Występują:Freddie Highmore, Nicholas Gonzalez, Antonia Thomas, Chuku Modu
Reżyseria:Steve Robin
W skrócie:Na podstawie niepozornego objawu Shaun rozpoznaje u salowego raka trzustki. Meléndez podważa jego diagnozę. Doktor Lim pomaga dziewczynie, którą okaleczono, wykonując rytuał obrzezania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy lekarzy prestiżowego szpitala św. Bonawentury w Kalifornii. Dr Shaun Murphy (Freddie Highmore) jest młodym chirurgiem, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Mimo że nie potrafi nawiązywać normalnych relacji uczuciowych z innymi ludźmi, próbuje skutecznie leczyć swoich pacjentów.

W tym odcinku

Na podstawie niepozornego objawu Shaun rozpoznaje u salowego raka trzustki. Meléndez uważa jednak, że jego diagnoza nie jest słuszna. Mimo wszystko zleca Paulowi zrobić wszystkie badania. Tymczasem w szpitalu zjawia się nastolatka, która prosi o wykonanie u niej kosmetycznej operacji krocza. Doktor Lim początkowo zamierza ją odesłać, ale ostatecznie zgadza się przebadać dziewczynę. Odkrywa, że pacjentka jest ofiarą żeńskiego obrzezania. Pani doktor postanawia jej pomóc bez powiadamiania rodziców, którzy prawdopodobnie stoją za jej okaleczeniem. Glassman wybiera neurochirurga, który ma wykonać operację jego mózgu. Żaden jednak nie spełnia jego oczekiwań. Shaun bezskutecznie próbuje mu pomóc, a doktor Blaize ucieka się nawet do szantażu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)