The Good Doctor 2 (9)

The Good Doctor 2 (9)

(The Good Doctor 2: Empathy)

serial obyczajowy USA 2018   od 16 lat
Występują:Freddie Highmore, Nicholas Gonzalez, Antonia Thomas, Chuku Modu
Reżyseria:Joanna Kerns
W skrócie:Do szpitala trafia mężczyzna z udarem. Przyczyną dolegliwości okazuje się lek antyandrogenny, lecz pacjent nie zamierza go odstawić. Claire domyśla się, dlaczego George bierze szkodzący mu specyfik.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy lekarzy prestiżowego szpitala św. Bonawentury w Kalifornii. Dr Shaun Murphy (Freddie Highmore) jest młodym chirurgiem, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Mimo że nie potrafi nawiązywać normalnych relacji uczuciowych z innymi ludźmi, będzie próbował ich skutecznie leczyć swoich pacjentów.

W tym odcinku

Do szpitala trafia młody mężczyzna z udarem. Przyczyną dolegliwości okazuje się lek antyandrogenny, lecz pacjent nie zamierza go odstawić. Claire domyśla się, z jakiego powodu George bierze silny, szkodzący mu specyfik. Zespół doktor Lim leczy Billy'ego, który został pobity w więzieniu dla nieletnich. Park wpada na pomysł, by wyrównać także stare wgniecenie w czole, które jest powodem kpin otoczenia. Shaun uważa jednak, że operacja jest niepotrzebna. Młody doktor zastanawia się także nad istotą empatii w pracy chirurga. Tymczasem Andrews musi obsadzić stanowisko szefa chirurgii. Park organizuje wśród lekarzy zakłady o to, kto otrzyma awans. Badania ujawniają zaniki pamięci u Glassmana. Shaun zmusza go, żeby oddał prawo jazdy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także