The Good Doctor 2 (8)

The Good Doctor 2 (8)

(The Good Doctor 2: Stories)

serial obyczajowy USA 2018   od 16 lat
Występują:Freddie Highmore, Nicholas Gonzalez, Antonia Thomas, Chuku Modu
Reżyseria:Michael Patrick Jann
W skrócie:Kobieta ma krwotok wewnętrzny spowodowany pęknięciem jajowodu w wyniku ciąży pozamacicznej. Jej mąż jednak uważa, że to niemożliwe, gdyż 10 lat temu poddał się zabiegowi wazektomii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy lekarzy prestiżowego szpitala św. Bonawentury w Kalifornii. Dr Shaun Murphy (Freddie Highmore) jest młodym chirurgiem, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Mimo że nie potrafi nawiązywać normalnych relacji uczuciowych z innymi ludźmi, będzie próbował ich skutecznie leczyć swoich pacjentów.

W tym odcinku

Lim, Shaun i Claire zajmują się małżeństwem poszkodowanym w wypadku samochodowym. Kobieta ma krwotok wewnętrzny spowodowany pęknięciem jajowodu w wyniku ciąży pozamacicznej. Jej mąż jednak uważa, że to niemożliwe, gdyż 10 lat temu poddał się zabiegowi wazektomii. Morgan i Park, przygotowując nastolatka do zabiegu laparoskopowego, zauważają u niego sztywność karku. Wychodzi na jaw, że Finn nigdy nie był szczepiony. Lekarze zakładają się, komu uda się przekonać rodziców do zmiany decyzji. Aoki dowiaduje się, że Claire szuka posady w innych szpitalach. Poleca Andrewsowi, by szybko wyjaśnił tę sprawę. Glassman prosi Shauna o pomoc w sprawdzeniu, czy ma zaniki pamięci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także