The Good Doctor 2 (15)

The Good Doctor 2 (15)

(The Good Doctor 2: Risk and Reward)

serial obyczajowy USA 2019   od 16 lat
Występują:Freddie Highmore, Nicholas Gonzalez, Antonia Thomas, Chuku Modu
Reżyseria:Freddie Highmore
W skrócie:W szpitalu pojawia się nowy szef chirurgii, doktor Han. Poleca on Melendezowi kompleksowo zbadać zamożnego przedsiębiorcę, Minesha. Jeden z testów uwidacznia guz w okolicy kręgosłupa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy lekarzy prestiżowego szpitala św. Bonawentury w Kalifornii. Dr Shaun Murphy (Freddie Highmore) jest młodym chirurgiem, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Mimo że nie potrafi nawiązywać normalnych relacji uczuciowych z innymi ludźmi, będzie próbował ich skutecznie leczyć swoich pacjentów.

W tym odcinku

Glassman przyjmuje chemioterapeutyk. Na łóżku obok leży chłopak, który mówi tylko o nowotworach i przyjaźni się ze wszystkimi pacjentami. Jego osoba strasznie irytuje medyka. Shaun jednak przytacza argument, który każe Aaronowi zrewidować swą postawę. W szpitalu pojawia się nowy szef chirurgii, doktor Han. Andrews zatrudnił go m.in. ze względu na szerokie koneksje w biznesie. Zwierzchnik poleca Melendezowi kompleksowo zbadać zamożnego przedsiębiorcę, Minesha. Jeden z testów uwidacznia guz w okolicy kręgosłupa. Ze względu na lokalizację diagnostyczna biopsja jest niemożliwa, a operacja usunięcia ryzykowna. Biznesmen staje więc przed trudnym wyborem. Lim, Claire i Shaun ratują noworodka z wadami wrodzonymi. Dołącza do nich Han, który denerwuje się na Murphy'ego za to, że zamiast pocieszyć rodziców, podał im suche fakty. Następnie jednak, lecząc Persy, zespół wykorzystuje wyłącznie pomysły autystycznego rezydenta. Han nabiera do niego szacunku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)