The Good Doctor 2 (14)

The Good Doctor 2 (14)

(The Good Doctor 2: Faces)

serial obyczajowy USA 2019   od 16 lat
Występują:Freddie Highmore, Nicholas Gonzalez, Antonia Thomas, Chuku Modu
Reżyseria:Allison Liddi-Brown
W skrócie:Gdy chirurdzy omawiają kolejną operację u Molly, nastolatki z oszpeconą twarzą, do szpitala trafia inna młoda dziewczyna, ofiara wypadku komunikacyjnego. Podczas operacji dochodzi do śmierci mózgu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy lekarzy prestiżowego szpitala św. Bonawentury w Kalifornii. Dr Shaun Murphy (Freddie Highmore) jest młodym chirurgiem, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Mimo że nie potrafi nawiązywać normalnych relacji uczuciowych z innymi ludźmi, będzie próbował ich skutecznie leczyć swoich pacjentów.

W tym odcinku

Shaun całą noc czuwa przy Glassmanie i nazajutrz nie idzie do pracy. Ten uskarża się na mdłości i nudę. Postanawia zażyć medyczną marihuanę. Murphy, w ramach eksperymentu, również postanawia spróbować. Gdy chirurdzy omawiają kolejną operację u Molly, nastolatki z koszmarnie oszpeconą twarzą, do szpitala trafia inna młoda dziewczyna, ofiara wypadku komunikacyjnego. Lim uznaje, że uszkodzeniem układu krążenia trzeba się zająć w pierwszej kolejności. Podczas operacji dochodzi do wzrostu ciśnienia śródczaszkowego i śmierci mózgu. Lekarka zaczyna się zastanawiać, czy nie popełniła błędu. Zapewnia Melendeza, że nie, ale to jeszcze pogarsza sprawę. Andrews prosi matkę zmarłej dziewczyny o zgodę na pobranie jej twarzy dla Molly. Shannon, która obwinia siebie o śmierć córki, odmawia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)