The Good Doctor 2 (13)

The Good Doctor 2 (13)

(The Good Doctor 2: Xin)

serial obyczajowy USA 2019   od 16 lat
Występują:Freddie Highmore, Nicholas Gonzalez, Antonia Thomas, Chuku Modu
Reżyseria:David Straiton
W skrócie:Karetka przywozi nieprzytomną kobietę bez wyczuwalnego tętna. Powinna być umierająca, lecz nic takiego się nie dzieje. Przybyła do placówki córka podaje dane lekarza z Pekinu, który leczył Sunny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy lekarzy prestiżowego szpitala św. Bonawentury w Kalifornii. Dr Shaun Murphy (Freddie Highmore) jest młodym chirurgiem, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Mimo że nie potrafi nawiązywać normalnych relacji uczuciowych z innymi ludźmi, będzie próbował ich skutecznie leczyć swoich pacjentów.

W tym odcinku

Karetka przywozi nieprzytomną kobietę bez wyczuwalnego tętna i z płaską linią w zapisie EKG. Powinna być umierająca i sina, lecz nic takiego się nie dzieje. Przybyła do placówki córka podaje dane lekarza z Pekinu, który leczył Sunny. Po pewnym czasie zjawia się druga córka, która twierdzi, że nie ma siostry. Tymczasem inny zespół medyków zajmuje się pacjentką, u której wykryto naczyniaka mózgu. Lana i odwiedzający ją Javi cierpią na autyzm. Morgan uważa, że obecność chłopaka przed zabiegiem podziała na pacjentkę kojąco. On jednak obojętnie odchodzi, mówiąc, że jest jedynie sublokatorem. Wkrótce jednak okazuje się, że ich relacje są na tyle niestandardowe, że bulwersują Morgan, a wzbudzają zazdrość u Lim. Park, by zwiększyć szansę na naprawę związku z Mią, stara się być bardziej otwarty i mówić o swoich uczuciach. Niespodziewanie, przemyślenia o własnym życiu pozwalają mu pomóc pacjentce i jej bliskim ułożyć ich prywatne sprawy. Glassman stara się ukryć przed Shaunem działania niepożądane chemioterapii, a Lea fakt, że Jake spędza z nią noce.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)