The Good Doctor 2 (10)

(The Good Doctor 2: Quarantine)

serial obyczajowy USA 2018   od 16 lat
Występują:Freddie Highmore, Nicholas Gonzalez, Antonia Thomas, Chuku Modu
Reżyseria:Mike Listo
W skrócie:Ratownicy przywożą z lotniska dwie osoby z podejrzaną wysypką. Mężczyzna umiera. Towarzysząca mu Marianne potwierdza, że przylecieli z Malezji. Objawy wskazują na zarażenie egzotycznym wirusem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy lekarzy prestiżowego szpitala św. Bonawentury w Kalifornii. Dr Shaun Murphy (Freddie Highmore) jest młodym chirurgiem, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Mimo że nie potrafi nawiązywać normalnych relacji uczuciowych z innymi ludźmi, będzie próbował ich skutecznie leczyć swoich pacjentów.

W tym odcinku

W Wigilię pogotowie przywozi z lotniska dwie osoby z podejrzaną wysypką. Młody mężczyzna szybko umiera, a druga pacjentka, Marianne, potwierdza, że oboje przylecieli z Malezji. Objawy wskazują na zarażenie śmiertelnym, egzotycznym wirusem. Po konsultacjach z zarządem Andrews wprowadza kwarantannę. Lim, Shaun i Morgan izolują zakażonych, a inne przypadki leczą za pomocą ograniczonych zasobów. Melendez przygotowuje młodego mężczyznę chorego na białaczkę do przeszczepu szpiku. Niespodziewanie Chris dostaje zawału serca. Ponieważ zabieg trzeba przyspieszyć, Park prosi o pilny przyjazd dawcę szpiku, biologicznego ojca pacjenta. Bob jednak długo się nie zjawia... Lea przyjeżdża po Glassmana, który ma przejść badania obrazowe. Parka odwiedza nastoletni syn Kellan.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także