x
The Good Doctor (19)

The Good Doctor (19)

(The Good Doctor 2: Hello)

serial obyczajowy USA 2018-2019   od 12 lat
Występują:Freddie Highmore, Nicholas Gonzalez, Antonia Thomas, Chuku Modu
Reżyseria:Mike Listo
W skrócie:Andrews dokonuje oceny rezydentów. Dla Jareda to ostatni dzień pracy i postanawia go spędzić z Shaunem w przychodni dla bezdomnych. Lekarz u jednego z jej bywalców podejrzewa zapalenie opon mózgowych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy lekarzy prestiżowego szpitala św. Bonawentury w Kalifornii. Dr Shaun Murphy (Freddie Highmore) jest młodym chirurgiem, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Mimo że nie potrafi nawiązywać normalnych relacji uczuciowych z innymi ludźmi, próbuje skutecznie leczyć swoich pacjentów.

W tym odcinku

Andrews, nowy dyrektor szpitala św. Bonawentury, dokonuje oceny rezydentów. Dla Jareda to ostatni dzień pracy i postanawia go spędzić z Shaunem w objazdowej przychodni dla bezdomnych. Lekarz u jednego z jej bywalców podejrzewa zapalenie opon mózgowych i postanawia przywieźć do szpitala na punkcję. Andrews jest wściekły z powodu jego decyzji. Tymczasem Meléndez odmawia wykonania nowatorskiej operacji, dzięki której Andrews chce zarobić. Aoki doradza dyrektorowi, by się nie poddawał i dążył do celu wzorem Glassmana. Tymczasem dawny szef placówki oczekuje na wyniki badań onkologicznych. Jared namawia Shauna, żeby udzielił przyjacielowi wsparcia, lecz ten wykręca się.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)