x
The Good Doctor (18)

The Good Doctor (18)

(The Good Doctor: More)

serial obyczajowy USA 2017   od 12 lat
Występują:Freddie Highmore, Hill Harper, Richard Schiff, Christina Chang
Reżyseria:Mike Listo
W skrócie:Zespół musi szybko odkryć prawdę na temat tajemniczych obrażeń młodego studenta, zanim jego stan się pogorszy. Chwila nieuwagi podczas zabiegu chirurgicznego może mieć dla Shauna poważne konsekwencje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dr Shaun Murphy (Freddie Highmore) jest młodym chirurgiem, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Lekarz dołącza do zespołu chirurgów prestiżowego szpitala w Kalifornii. Mimo że nie potrafi nawiązywać normalnych relacji uczuciowych z innymi ludźmi, będzie próbował skutecznie leczyć swoich pacjentów.

W tym odcinku

Glassman wyznaje Shaunowi, że ma nowotwór mózgu i zostało mu niewiele czasu. Młody lekarz nie może pogodzić się z tą diagnozą i stara się namówić dyrektora na dalsze badania. Melendez wraz z rezydentami zajmuje się Cadenem, studentem ze złamaną kostką. Podczas operacji stan chłopaka nagle się pogarsza. Park uważa, że należy wypytać kolegę chorego, Blake'a. Niebawem Melendez zostaje wezwany do groźnego przypadku. Lekarz zleca rozproszonemu Shaunowi dokończenie zabiegu. Kiedy stan pacjenta znów ulega pogorszeniu, podejrzenie o popełnienie błędu pada na Murphy'ego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)