x
The Good Doctor (17)

The Good Doctor (17)

(The Good Doctor: Smile)

serial obyczajowy USA 2017   od 12 lat
Występują:Freddie Highmore, Hill Harper, Richard Schiff, Christina Chang
Reżyseria:Bill D'Elia
W skrócie:Murphy kwestionuje potrzebę wykonania operacji u młodej kobiety. Uważa, że ryzyko komplikacji jest większe niż korzyści. Brown i Reznick odkrywają kłamstwo przebywającej na oddziale dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dr Shaun Murphy (Freddie Highmore) jest młodym chirurgiem, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Lekarz dołącza do zespołu chirurgów prestiżowego szpitala w Kalifornii. Mimo że nie potrafi nawiązywać normalnych relacji uczuciowych z innymi ludźmi, będzie próbował skutecznie leczyć swoich pacjentów.

W tym odcinku

Do szpitala trafia pacjentka pozbawiona mimiki. Zabieg ma pozwolić dziewczynie uśmiechnąć się po raz pierwszy w życiu. Shaun kwestionuje jednak konieczność zabiegu, który może przynieść więcej szkód niż korzyści. Tymczasem Melendez, Claire i Morgan zajmują się starszą kobietą z zakażoną raną pooperacyjną. Szybko okazuje się, że Lucy nie brała przepisanego antybiotyku. Nagle pacjentka znika ze szpitala. Po jakimś czasie kobieta wraca, ale okazuje się zupełnie inną osobą. Celez, dziewczyna poparzona podczas wypadku autobusu, i Jared zaczynają coś do siebie czuć. Shaun jest przekonany, że Glassman potrzebuje przyjaciela. Aranżuje więc dla niego randkę z kelnerką Debbie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)