Tatuśkowie (78)

Tatuśkowie (78)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Liliana z Tomaszem i Julką ratują pieska. Ich relacje zdają się poprawiać. Mimo to Jaro nie przestaje walczyć o Lilianę. Władek i Monika stale się kłócą. Są przekonani, że konieczny jest rozwód.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Liliana z Tomaszem i Julką ratują małego pieska. Ich relacje zdają się poprawiać. Mimo to Jaro nie przestaje walczyć o Lilianę. Paulina podsuwa mu pomysł, by wykorzystał wiersz. Władek i Monika stale się kłócą. Są przekonani, że konieczny jest rozwód, choć oboje go nie chcą. Paulina, zła na Czarka o koszulkę z Teresą i dziewczynkami, szykuje mu własną niespodziankę. Czarek i Władek sądzą, że Aleks stał się pantoflarzem, gdyż zamiast spędzać czas z nimi, woli być z Elą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także