x
Tatuśkowie (2)

Tatuśkowie (2)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
Reżyseria:Mariusz Malec
W skrócie:Paulina rodzi Markowi syna. Między młodymi rodzicami dochodzi do kłótni. Kobieta ma dość przechwałek męża. Sytuacja zaognia się, gdy mężczyzna upija się z kolegami. Jaro drwi z Tomasza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Paulina rodzi Markowi syna. Chłopiec ma otrzymać imię po ojcu. Niebawem jednak między młodymi rodzicami dochodzi do kłótni. Kobieta ma dość przechwałek męża, nie podoba jej się także to, że nieustannie powołuje się on na Teresę. Sytuacja zaognia się, gdy mężczyzna upija się z kolegami, z którymi świętował narodziny potomka. Jaro drwi z Tomasza, który otrzymuje obelżywy anonim. Dochodzi też do bójki między Julką a Kubą. Nastolatki rozdziela Władek. Jaro dochodzi do wniosku, że to właśnie on jest autorem anonimów. Aleks szuka Sylwii, jednak wszystkie tropy okazują się fałszywe. Mężczyzna zrzuca odpowiedzialność za swoje dziecko na asystentkę. Sam natomiast odwiedza kluby i podrywa młode kobiety. Czuje jednak, że coś w jego życiu nieodwracalnie się zmieniło.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także