x
Tatuśkowie (3)

Tatuśkowie (3)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
Reżyseria:Mariusz Malec
W skrócie:Maks tęskni za mamą. Aleks próbuje pocieszyć syna, ale nie bardzo wie, jak to zrobić. Tomasz i Władek kłócą się z powodu bójki swoich dzieci. Drugi z mężczyzn jest zazdrosny o żonę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Maks bardzo tęskni za mamą. Aleks próbuje pocieszyć syna, ale nie bardzo wie, jak to zrobić. Tomasz i Władek kłócą się z powodu bójki swoich dzieci. Drugi z mężczyzn jest także zazdrosny o żonę. Uważa, że kobieta interesuje się sąsiadem. Tymczasem Monika jest coraz bardziej zmęczona domowymi obowiązkami. Tomasz jest zainteresowany przedszkolanką Lilką. Kobieta również okazuje mu sympatię. Spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Marek, by zaimponować Paulinie, obiecuje zaimpregnować wózek Mareczka. Prosi o pomoc swoją starszą córkę, Natalię. Przedsięwzięcie kończy się katastrofą. W końcu wychodzi na jaw, kto pisał anonimy do Tomasza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także