Szpital (981)

Szpital

sezon 14 odc. 981

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do Morawskiego trafia 33-latek ze złamaną kostką. Do wypadku doszło, kiedy lądował po skoku ze spadochronem, do którego został namówiony przez żonę. Kobieta uwielbia ekstremalne atrakcje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Do doktora Michała Morawskiego trafia 33-latek ze złamaną kostką. Do wypadku doszło, kiedy lądował po skoku ze spadochronem, do którego został namówiony przez żonę. Kobieta nieustannie proponuje, by korzystali z nowych ekstremalnych atrakcji i oczekuje, że partner będzie jej towarzyszył. Pacjent natomiast pragnie spokojnego życia oraz dzieci. Decyduje się wspomóc finansowo kolegę, którego dom spłonął w pożarze. Wówczas między nim a małżonką znów dochodzi do kłótni. Doktor Anna Nowicka przyjmuje 11-latka. Ojciec alkoholik zmusza go do zdobywania pieniędzy. Kiedy chłopiec uciekał po próbie kradzieży roweru sąsiadki, złamał rękę. Niebawem rodzic zjawia się w szpitalu, po czym atakuje syna, żądając gotówki. Przerażony nastolatek nie wierzy, że ktokolwiek może mu pomóc.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także