Szpital (361)

Szpital

sezon 4 odc. 361

3.4/10
serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Paweł przywozi na oddział 5-letniego syna Franka, który ma poparzoną rękę. Chłopca poraził prąd. Na SOR trafia też 64- letnia Danuta. Kobieta tak bardzo się śmiała, że szczęka wypadła jej ze stawu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Paweł przywozi na oddział ratunkowy 5-letniego syna Franka, który ma poparzoną rękę. Chłopca poraził prąd po tym, jak włożył do gniazdka kawałek drutu. Chłopcem zajmuje się dr Anna Nowicka. Pogotowie przywozi na SOR 64-letnią Danutę. Kobieta tak bardzo się śmiała, że szczęka wypadła jej ze stawu. Starsza pani bardzo cierpi i nie może wyraźnie mówić. Zajmuje się nią dr Michał Morawski.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także