Szpital (955)

Szpital

sezon 14 odc. 955

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Wojciech Jarosz zajmuje się przypadkiem przedawkowania kawy i napojów energetycznych przez dwudziestolatkę. Studentkę przerastają studia prawnicze, które narzucił jej ojciec.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Doktor Wojciech Jarosz zajmuje się przypadkiem przedawkowania kawy i napojów energetycznych przez dwudziestolatkę. Studentkę przerastają studia prawnicze, które narzucił jej ojciec. W dodatku mężczyzna dowiaduje się, że chłopak córki wcale nie jest studentem prawa, a zwyczajnym mechanikiem samochodowym. Wówczas szantażuje córkę. Każe jej porzucić ukochanego, o ile nie chce stracić domu. Doktor Dominika Gajda leczy dziewiętnastolatkę, która spadła ze schodów. Partner poszkodowanej, nauczyciel WF-u, według jej przyjaciółki tylko ją wykorzystuje. Wkrótce wychodzi na jaw, że pacjentka jest też w ciąży. Na tę wiadomość wuefista proponuje aborcję.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także