x
Szpital (943)

Szpital

sezon 13 odc. 943

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Robert Szewczyk pomaga dwóm 18-latkom. Doszło między nimi do szarpaniny. Jedna z dziewczyn, szkolna gwiazda, wyśmiewa koleżankę, która dużo się uczy oraz nosi niemodne ubrania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 5 października
pojutrze
16:55 TVN 7 (z napisami)

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Doktor Robert Szewczyk pomaga dwóm 18-latkom. Doszło między nimi do szarpaniny. Jedna z dziewczyn, szkolna gwiazda, wyśmiewa koleżankę, która dużo się uczy oraz nosi niemodne ubrania. Popularna nastolatka i jej przyjaciółka postanawiają zemścić się za pobicie. Oskarżają pacjentkę o kradzież. Dziewczyny nie zdają sobie sprawy, że uczennica nie tylko osiąga świetne wyniki w szkole, chcąc dostać się na studia, ale też pracuje i opiekuje się młodszą siostrą, ponieważ jej ojciec choruje na raka. Do doktora Michała Morawskiego trafia para 40-latków. Zostali ranni w wypadku samochodowym. Pacjentka jest nadopiekuńczą matką; nie widzi, że dzieci ją wykorzystują. Partner stara się uświadomić to ukochanej. Wkrótce pociechy kobiety postanawiają pozbyć się natręta, by mieć matkę tylko dla siebie i żyć wygodnie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także