×
Szpital (811)

Szpital

sezon 11 odc. 811

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Dr Jarosz przyjmuje policjanta rannego w strzelaninie. Do szpitala trafia również jeden ze sprawców zdarzenia. Na oddziale przebywa też kobieta mająca problemy ze wzrokiem. Przyjmuje ją dr Morawski.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje policjanta rannego w strzelaninie. Chwilę później do szpitala trafia jeden ze sprawców zdarzenia. Śledztwo ujawnia, że winowajcą jest brat pacjenta. On próbuje go kryć. Kiedy bandyta znajduje funkcjonariusza, wybucha awantura, po której mężczyzna ucieka. Na oddziale przebywa też kobieta mająca problemy ze wzrokiem. Przyjmuje ją doktor Michał Morawski. Pacjentka jest zdenerwowana z powodu córki. Dziewczyna chce pozwać rodziców, ponieważ byli dla niej nadopiekuńczy. Oskarża matkę i ojca o to, że przez nich nie radzi sobie w życiu. Sprowadza adwokata, żeby nastraszyć opiekunów.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także