×
Szpital (731)

Szpital

sezon 10 odc. 731

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pacjentką dr. Wojciecha Jarosza jest przemęczona 18-latka. Dziewczyna chce dostać się na wymarzone studia i bez przerwy się uczy. Okazuje się, że zakochał się w niej chłopak jej siostry.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół prowadzony przez ordynatora Piotra Wójtowicza, złożony z sześciu doświadczonych lekarzy, których życiową misją jest pomaganie innym. Szpitalną rzeczywistość wypełnia im trudna walka o zdrowie i życie pacjentów oddziału ratunkowego.

W tym odcinku

Pacjentką dr. Wojciecha Jarosza jest przemęczona 18-latka. Dziewczyna chce dostać się na wymarzone studia i w związku z tym bez przerwy się uczy. W szpitalu okazuje się, że zakochał się w niej chłopak jej siostry. Gdy wyznaje dziewczynie miłość, zazdrosna siostra pacjentki wpada w szał. Miedzy nastolatkami dochodzi do kłótni, a 18-latka postanawia, że na złość siostrze umówi się z jej chłopakiem. Tymczasem karetka przywozi na oddział 33-letniego hazardzistę. Mężczyzna miał wypadek podczas jazdy samochodem, bo obstawiał mecze. Zajmuje się nim dr Michał Morawski. Wkrótce okazuje się, że jego pacjent zostawił żonę z długami i uciekł do kochanki, od której też wyciąga pieniądze. Ta jednak w hazardzie mężczyzny nie widzi nic złego. Gdy na oddziale pojawia się jego żona i mówi o oszustwach, kobieta nadal wierzy ukochanemu. Wkrótce jej ojciec odkrywa, że 33-latek ukradł mu z konta wszystkie oszczędności.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także