Szpital (642)

Szpital

sezon 9 odc. 642

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pacjentką dr. Jarosza jest 70-letnia didżejka, która zemdlała. Dominika Gajda zajmuje się nastolatkiem, który wypadł z pierwszego piętra. Gdy wychodzi na jaw, że jest gejem, chłopak chce się zabić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na szpitalny oddział ratunkowy każdego dnia trafiają pacjenci po wypadkach i cierpiący na różnego rodzaju schorzenia. Stanowi to punkt wyjścia do przybliżenia ich życiowych historii. Lekarze są świadkami osobistych dramatów swoich podopiecznych. Często walczą nie tylko o ich zdrowie i życie ludzi, ale też pomagają im w życiowych kłopotach. Każdy odcinek to nowe fascynujące historie.

W tym odcinku

Pacjentka doktora Wojciecha Jarosza - 70-letnia kobieta - zemdlała przed domem, spiesząc się na kolejną imprezę. Od niedawna pracuje jako didżejka. Gdy jej syn odkrywa, co robi matka, jest wściekły. Babcia od lat zastępuje rodziców przy wychowywaniu wnuków. Mimo to oboje przekonują kobietę, by nie porzucała marzeń. Doktor Dominika Gajda zajmuje się przypadkiem nastolatka, który wypadł z pierwszego piętra. Podczas imprezy pacjent pocałował kolegę, a ten dla żartu zamknął go na balkonie. W szpitalu przebywa dziewczyna pacjenta. Nie wie, że jej partner jest homoseksualistą. Kiedy prawda wychodzi na jaw, nastolatek postanawia odebrać sobie życie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także