Szpital (557)

Szpital

sezon 8 odc. 557

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Świętująca urodziny kobieta ulega ciężkiemu poparzeniu. Jej partner pomylił sztuczne ognie z petardami. Na oddziale ratunkowym przebywa również nastolatka, która cierpi z powodu silnego bólu głowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie doktor Dominika Gajda zmierzy się z wyjątkowo trudnym przypadkiem medycznym - chorobą Kawasakiego, na którą cierpieć będzie ośmioletni chłopiec. Historia ta ukaże też poważne problemy rodzinne, gdy ojciec pacjenta podważy diagnozę i nie wyrazi zgody na leczenie.

W tym odcinku

Pogotowie przywozi do szpitala ciężko poparzoną 30-letnią kobietę. Okazuje się, że jej partner pomylił sztuczne ognie z petardami. Do wypadku doszło na imprezie urodzinowej. To nie pierwszy raz, gdy mężczyzna zrobił ukochanej przykrą niespodziankę. Teraz przynosi do szpitala królika, ponieważ chce się oświadczyć pacjentce w oryginalny sposób. Okazuje się jednak, że ma ona alergię na sierść. Na oddziale przebywa również nastolatka, która cierpi z powodu silnego bólu głowy. Trafia pod opiekę doktora Michała Morawskiego. Matka dziewczyny nie potrafi zaakceptować jej życiowych wyborów.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także