Szpital (549)

Szpital

sezon 8 odc. 549

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Gajda zajmuje się dwudziestolatką w 38. tygodniu ciąży. Kobieta miała zaplanowany na dziś poród przez cesarskie cięcie. Chciała sprzedać dziecko, by spłacić długi. Teraz jednak zmienia zdanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie doktor Dominika Gajda zmierzy się z wyjątkowo trudnym przypadkiem medycznym - chorobą Kawasakiego, na którą cierpieć będzie ośmioletni chłopiec. Historia ta ukaże też poważne problemy rodzinne, gdy ojciec pacjenta podważy diagnozę i nie wyrazi zgody na leczenie.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda zajmuje się 20-latką w 38. tygodniu ciąży. Kobieta miała zaplanowany na dziś poród przez cesarskie cięcie. Młoda matka zamierzała sprzedać dziecko, by spłacić długi. Teraz jednak zmienia zdanie i postanawia zatrzymać córeczkę. Wtedy w szpitalu pojawia się jej były narzeczony, który porzucił ciężarną dziewczynę. Przestępcy chcą zmusić ją do sfinalizowania transakcji. Pod opiekę doktora Roberta Szewczyka trafia 30-latek, który przeciął sobie palce gilotyną do papieru. Poszkodowany jest właścicielem firmy i nagminnie sypia z zatrudnianymi przez siebie pracownicami. Tym razem chciał uwieść młodą graficzkę. Starszy brat pokrzyżował mu jednak plany, ponieważ zakochał się w kobiecie. Grozi, że doniesie o romansach pacjenta jego żonie. Konflikt braci przybiera na sile.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także